„Genoa“ išsaugojo vietą „Serie A“ pirmenybėse © Zuma Press nuotr.

Sekmadienį finišavo 2019-2020 metų Italijos „Serie A“ sezonas.

Paskutiniajame ture intrigos buvo tik kovoje dėl išlikimo lygoje, o savo vietą „Serie A“ pirmenybėse išsaugojo „Genoa“, kuri namuose 3:0 įveikė „Veroną“.

Šeimininkus į priekį jau 13-ąją minutę išvedė Antonio Sanabria. Tas pats paragvajietis 25-ąją minutę padvigubino „Genoa“ pranašumą.

Trečiasis mačo įvartis krito 44-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Cristianas Romero.

„Genoa“ ekipai nesutrukdė ir tai, kad nuo 62-osios minutės ši liko rungtyniauti mažumoje – iš aikštės buvo pašalintas trečiojo įvarčio autorius C. Romero.

Jau per teisėjo pridėtą laiką buvo parodytos dar dvi raudonos kortelės: „Genoa“ ekipoje buvo pašalintas Francesco Cassata, „Verona“ liko žaisti be Sofyano Amrabato.

Ši pergalė leido „Genoa“ ekipai likti 17-oje vietoje.

Į žemesnį divizioną iškrito „Lecce“ klubas, kuris paskutiniajame ture po dramatiškos kovos rezultatu 3:4 nusileido „Parma“ futbolininkams.

SPAL 1:3 „Fiorentina“

„Bologna“ 1:1 „Torino“

„Sassuolo“ 0:1 „Udinese“