G.Buffonas: "Tikiuosi, kad M.Reusas dar aprūdijęs"

Komandų istorijos šalies čempionatuose skirtingos, bet Čempionų lygoje tai nieko nereiškia. Šiuos žodžius svajoja išpildyti Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie elitinio turnyro aštuntfinalyje antradienį susitinka Turino „Juventus“ komandą.

Kol „Juventus“ Italijoje karaliauja ir keliauja dar vieno čempionų titulo link, „Borussia“ ekipą nuo „Bundesliga“ dugno skiria 6 pozicijos.

Tačiau „Borussia“ Čempionų lygoje rašo visai kitokį scenarijų, tad nėra nurašoma dvikovoje su „Juventus“.

Tikisi sustingusio

Marco Reusas turėtų būti vienas pirmųjų Juergeno Kloppo sąraše. Futbolininkui pavyko užmiršti fizinės formos problemas, kamavusias 2014-aisiais. Tai patvirtina ir „Juventus“ vartų sargo Gianluigi Buffono žodžiai.

„M.Reusas – puikus talentas, tačiau jį ilgai kamavo traumos, tad tikiuosi, kad jis dar bus aprūdijęs“, – sakė G.Buffonas.

A grupėje „Juventus“ surinko 10 taškų ir patyrė du pralaimėjimus bei kartą sužaidė lygiosiomis. Italai į aštuntfinalį pateko iš antrosios vietos, kai liko už Madrido „Atletico“ nugaros. O „Borussia“ futbolininkai, su vienu pralaimėjimu ir lygiosiomis, karaliavo D grupėje. 13 taškų leido užimti pirmąją vietą, nors tiek pat jų turėjo ir Londono „Arsenal“ komanda.

„Tai viena geriausių ekipų Europoje, – apie varžovus kalbėjo G.Buffonas. – Jie gali nugalėti bet ką, tad nusipelnė pagarbos. Mums įdomu pažiūrėti, kaip seksis žaisti su „Borussia“. Atiduosime viską, ką galime.“

Tiki svajone

„Juventus“ klubui šį sezoną nusimato daugiau trofėjų. Komanda turi devynių taškų pranašumą prieš artimiausią persekiotoją „Serie A“ čempionate. „Juventus" taip pat žais Italijos taurės pusfinalyje.

Tačiau „Bianconeri“ pastaraisiais metais Europoje nespindėjo. Per pastaruosius dvejus sezonus „Juventus“ nepasiekė Čempionų lygos atkrintamojo etapo. 37 metų G.Buffonas tiki, kad šiemet istorija nesikartos.

„Tikiuosi, kad tai netaps sezono rungtynėmis. Juk tai reikštų, kad ateityje nelaukia svarbios dvikovos, – sakė vartininkas. – Norime išsaugoti Čempionų lygos svajonę, kiek galima ilgiau.“

lrytas.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...