G.Arlauskio sugrįžimas į aikštę pažymėtas "Espanyol" sutriuškinimu (VIDEO)

Giedrius Arlauskis sulaukė naujo šanso "Espnyol" komandoje.

Žaidėjas iš Lietuvos nuo susitikimo pradžios žaidė "La Liga" rungtynėse prieš "Las Palmas" ekipą, tačiau turėjo net keturis kartus traukti kamuolį iš vartų tinklo - pralaimėta 0:4.

Rungtynes lietuvis pradėjo užtikrintai ir stabdė varžovų atakas. 22-ąją minutę šeimininkai surengė pavojingą išpuolį, tačiau Arlauskis sugebėjo atmušti kamuolį ir "Las Palmas" uždirbo kampinį.

Po kelių minučių netiksliu smūgiu iš puikios padėties atsakė ir "Espanyol" žaidėjas H.Perezas.

41-ąją minutę J.Jordanas patikrino "geltonųjų" vartininko Raulio budrumą, o po kelių akimirkų Gerardo, Burgui ir Marco kombinacija pasibaigė dar viena iššvaistyta proga.

Prieš pat kėlinio pabaigą "Las Palmas" pasinaudojo "Espanyol" gynėjų klaida ir prieš Arlauskį iššokęs N.El Zharas nepaliko lietuviui šansų - 1:0.

Iš karto po pertraukos lietuvis turėjo pademonstruoti savo meistriškumą, kai atrėmė galingą varžovų puolėjo smūgį, tačiau svečių gynėjai nesugebėjo perimti atšokusio kamuolio ir laimę pabandęs J.Viera buvo tikslus - 2:0.

Netrukus G.Arlauskiui vėl teko traukti kamuolį iš vartų - P.Bigas smūgiu galva pelnė trečiąjį susitikimo įvartį (3:0).

71-ąją minutę lietuvis sugavo Wakaso smūgiuotą kamuolį. Po poros minučių varžovai, atrodo, nutarė pasigailėti svečių ir neišnaudojo puikios galimybės. Tačiau tai buvo apgaulė - po kampinio laisvas smūgiavęs Wakaso triuškinančiu smūgiu pelnė gražų įvartį (4:0).

Kai nesiseka, tai nesiseka. "Espanyol" puolėjas H.Perezas perėmė kamuolį, atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į Raulio galvą. Komandos dar turėjo keletą galimybių pasižymėti, bet rezultatas nepasikeitė.