Galingas pirmas kėlinys nutiesė „Leipzig“ ekipai kelią į Vokietijos taurės finalą © REUTERS nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame Vokietijos taurės pusfinalyje „Leipzig“ išvykoje rezultatu 5:1 sutriuškino „Freiburg“ futbolininkus.

„Leipzig“ pirmąjame kėlinyje pelnė net 4 įvarčius. Atitinkamai 14, 15, 37 ir 45+1 minutėmis įvarčius pelnė Dani Olmo, Benjaminas Henrichsas, Dominikas Szoboszlai, bei Christopheris Nkunku.

Antrame kėlinyje svečių reikalus kiek apkartino 58 minutę gynėjui Josko Gvardiolui parodyta raudona kortelė. Kiekybine persvara pasinaudoję „Freiburg“ futbolininkai sugebėjo pelnyti garbės įvartį. 75 minutę pasižymėjo Michaelis Gregoritschas.

Visgi svečiai sugebėjo atstatyti keturių įvarčių persvarą tiksinti paskutinėms mačo sekundėms. 90+7 minutę 11 metrų baudinį realizavo ir dublį į savo sąskaitą įsirašė Dominikas Szoboszlai.

Vokietijos taurės finale „Leipzig“ susitiks su „Stuttgart“ ir „Eintracht“ poros nugalėtoju.