G. Southgate'as: nesame privilegijuota komanda

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as nesutinka su švedų kalbomis, kad jo komanda yra privilegijuota - šiai, tai pat kaip ir varžovams, viską pasiekti reikėjo savo sunkiu darbu.

"Trijų liūtų" ekipa su Švedijos futbolininkais pasaulio čempionato ketvirtfinalyje susitiks jau 17 val. Lietuvos laiku.

Tiesa, nors švedų pasiekimai turnyro metu atrodo net geresni, daugelis sirgalių anglus laiko gerokai stipresniais dėl jų žaidimo pajėgesniuose klubuose.

"Mes nesame komanda, kuri tiesiog pasirodo aikštėje lyg turėtų kažkokių privilegijų", - kalbėjo Southgate'as.

"Esame vaikinai, kurie atvyko iš "Barnsley", "Leeds", "Bolton" ir "Blackburn".

"Tai žvelgiant į šeštadienį mums yra labai svarbu, nes manau, jog Švedija mėgsta pabrėžti, kiek uždirbame ir kad esame privilegijuoti, kuomet aš manau, jog su šia ekipa taip nėra."

"Svarbu prisiminti, kad (trenerio asistentas - red. past.) Steve'as (Hollandas - red. past.) dirbo "Crewe". Aš buvau "Crystal Palace" dar tada, kai jie nebuvo tokie geri kaip dabar. Mes savo vietas išsikovojome patys."

"Daugelis mūsų vaikinų yra žaidę "Championship" ar žemesniuose divizionuose nepaisant to, ar jie nuo to pradėjo, ar buvo ten išnuomoti. Šios žinutės mums tikrai yra labai svarbios."

"Mums sekasi, nes mes tikrai padedame vienas kitam, mes žaidžiame gerą futbolą, tačiau taip pat dirbame ir be kamuolio."

"(Tarp mūsų nėra - red. past.) jokių pakeleivių, nėra tokių, kurie nesugeba grįžti atgal, niekas nelaksto atsipalaidavęs. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl pasiekiame puikių rezultatų ir privalome tai daryti toliau."

Anglijos bei Švedijos rinktinės į kovą stos Samaros stadione.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos