G. Southgate'as nėra tikras, kurioje pozicijoje turėtų žaisti M. Rashfordas

"Manchester United" šią vasarą atsisveikino su puolėju Romelu Lukaku, o jo vietą atakos smaigalyje užėmė Anthony Martialis, tuo tarpu Marcusas Rashfordas dažniau išnaudojamas krašto puolėjo pozicijoje.

Nors 21-erių anglas "Man Utd" jaunimo komandose žaisdavo atakos smaigalyje, vis dažniau krašte jam tenka rungtyniauti ir Anglijos nacionalinėje rinktinėje.

Rinktinės treneris Garethas Southgate'as taip pat nėra tikras, ar M. Rashfordui puolėjo pozicija yra pati priimtiniausia.

"Ilgą laiką mes norėjome, kad Marcusas būtų mūsų opcija puolėjo pozicijoje, bet aš vis dar nesu tikras, ar atakos smaigalyje jis jaučiasi geriausiai.

Marcusas vis dar yra labai jaunas. Per pastaruosius 12-18 mėnesių jis darė didžiulę įtaką mūsų rezultatams, pelnydamas įvarčius ir atlikdamas rezultatyvius perdavimus. Manau, kad jis vis dar progresuoja.

Klube jis išnaudojamas įvairiose pozicijose ir, mano nuomone, nugara į vartus jis nėra toks stiprus kaip Harry Kane'as. Marcusui neblogai sekasi kurti pavojų prie varžovų vartų žaidžiant kairiajame krašte", - žurnalistams sakė G. Southgate'as.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos