G. Pique: "Messi turi pilną teisę palikti Barseloną"

Artėjantį "Davis Cup" turnyrą pristatęs Geraradas Pique pakomentavo pranešimus apie tai, kad Lionelio Messi kontrakte nuo kitų metų įsigalioja "Barcelona" sirgalius bauginanti sąlyga.

"El Pais" praneša, kad dabartiniame L. Messi kontrakte, kuris galioja iki 2021 metų, yra įrašyta sąlyga 2020-aisias nutraukti kontraktą ir išvykti nemokamai į kitą komandą.

Šį sąlyga įsigaliojo po to, kai argentiniečiui sukako 32-eji metai. G. Pique patvirtino, kad ši informacija yra teisinga.

"Aš jau kurį laiką žinojau, kad Messi kontrakte yra galimybė po sezono palikti "Barcą", – "Cadena SER" radijui sakė katalonų gynėjas.

"Visgi mes žinome, kaip Leo yra įsipareigojęs "Barcai" ir ši sąlyga manęs nė kiek nebaugina. Be to, jis užsidirbo teisę palikti komandą tada, kada pats to panorės. Po to, ką jis davė šiam klubui, Leo turi pilną teisę pasirinkti tai, kas geriausia jam", – pridūrė G. Pique.

Pats L. Messi dar nė karto nebuvo užsiminęs apie ketinimus palikti "Barcą". Savo ankstesniuose interviu jis yra tik minėjęs, kad neprieštarautų karjerą užbaigti gimtinėje, "Newell's Old Boys" klube.