G. Pique: "Dėl Neymaro buvome pasiruošę pakeisti savo kontraktus"

Gerardas Pique patvirtino, kad klube vasarą vyko intensyvios diskusijos dėl Neymaro sugrįžimo.

Vieša paslaptis, kad "Barcelona" siekė susigrąžinti brazilą, kuris pats taip pat buvo išreiškęs norą palikti Paryžiaus "Saint-Germain". Sandoris taip ir neįvyko, nes "Barcos" netenkino paryžiečių sąlygos.

Kalbėdamas "Cadena SER" radijo laidoje G. Pique prasitarė, kad kai kurie žaidėjai buvo pasiruošę pakeisti savo atlyginimų išmokėjimo būdą vien tam, kad klubas išvengtų finansinių problemų, jeigu susigrąžintų Neymarą.

"Mes nesiūlėme savo pinigų", – iškart vasarą pasirodžius gandus paneigė G. Pique.

"Prezidentui pasakėme tik tai, kad galime pakeisti savo kontraktus, nes žinojome, kad yra tam tikrų problemų dėl sąžiningo žaidimo taisyklių (angl. Financial Fair Play – FFP).

Mes sakėme prezidentui, kad vietoj tam tikro metinio atlyginimo, galime tą sumą gauti per dvejus, trejus ar net ketverius metus.

Viskas, ko norėjome, tai padėti klubui išvengti finansinių pažeidimų. Mes, priimdami tokį atlyginimo išmokėjimo būdą, nebūtume pažeidę jokių taisyklių.

Mums nebūtų reikėję susimažinti atlyginimų, tai tiesiog buvo naujos formulės ieškojimas, kurios pagalba galėtume įsigyti Neymarą. Tuomet galvojome, kad tai yra gera idėja, tačiau vėliau atsirado dar kitų problemų", – kalbėjo gynėjas.

Straipsnio įvertinimas: 3 5
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos