G. Pique abejoja, kad „La Liga“ sezonas galėtų atsinaujinti pirmoje birželio pusėje © JumpStory nuotr.

Sekmadienį „La Liga“ prezidentas Javieras Tebas, bendraudamas su „Movistar“, užsiminė, kad sezonas Ispanijoje galėtų būti pratęstas jau birželio 12 dieną.

„Norėčiau, kad sezonas atsinaujintų birželio 12 dieną, tačiau daug kas priklausys nuo bendros situacijos šalyje. Pagrindinius sprendimus priims sveikatos apsaugos institucijos. Mes nenorime skubėti“, – sekmadienį kalbėjo J. Tebas.

Vis tik „Barcelona“ ekipos gynėjas Gerardas Pique suskubo oponuoti „La Liga“ prezidentui bei teigė, kad žaidėjams gali prireikti daugiau laiko tinkamai pasiruošti, tačiau futbolininkas tikino, jog sezoną užbaigti norėtų aikštėje.

„Aš suprantu lygos intenciją užbaigti sezoną, kadangi ant to pastatyta labai daug. Nepaisant to, kad šiuo metu esame lyderiai, nelabai norėtume triumfuoti tokiu keistu būdu.

Girdėjau, kad lygos prezidentas kalba apie sezono atnaujinimą birželio 12 dieną. Be futbolo mes praleidome labai daug laiko ir turime suprasti, jog reikia visiškai sumažinti traumų riziką. Jei galėčiau išreikšti savo nuomonę, sakyčiau, kad mums gali prireikti šiek tiek daugiau laiko pasiruošimui.

Lygos vadovai puikiai komunikuoja su žaidėjais, o pats Javieras Tebas tam skiria labai daug laiko. Dalis žmonių jaučia didžiulę baimę dėl šio viruso, todėl privalome užtikrinti, kad visi iki vieno laikytųsi saugumo reikalavimų“, – kalbėdamas su „Movistar“ dėstė G. Pique.

„Barca“ šiuo metu yra „La Liga“ pirmenybių lyderė, tačiau Madrido „Real“ atsilieka vos dviem taškais.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos