G. Lapadulos įvartis atnešė "Milan" pergalę prieš "Crotone", sostinės derbį laimėjo "Roma" (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar šeši "Serie A" mačai.

Pirmasis vyko "San Siro" stadione, kuriame susitiko "Milan" bei "Crotone" ekipos. Čia pirmojo kėlinio viduryje į priekį kiek netikėtai išsiveržė svečiai, kurių gretose po Marcuso Rohdeno perdavimo pasižymėjo Diego Falcinelli. Visgi, rezultatą dar iki pertraukos išlygino galva tiksliai smūgiavęs Mario Pašaličius.

Jau prasidėjus antrajam kėliniui šansą "rossoneri" suteikti rungtynių kontrolę turėjo M'Baye Niangas, tačiau jo smūgiuotą 11 metrų baudinį atmušė varžovų vartininkas. Atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos, kuomet dominavę aikštės šeimininkai galiausiai išplėšė pergalę po varžovų puolėjo klaidos. Lemiamą įvartį įmušė Gianluca Lapadula.

Kiek vėliau "Stadio Olimpico" arenoje įvyko Romos derbis, kur sirgaliai išvydo ne tik puikių įvarčių, bet ir kietos kovos. Pirmoji mačo dalis klostėsi apylygiai ir komandoms įvarčių pelnyti nepavyko.

"Giallorossi" išsiveržti į priekį pavyko sužaidus kiek daugiau nei valandą. 64-ąją minutę Kevinas Strootmanas sugebėjo perimti kamuolį varžovų baudos aikštelėje ir gražiai permesti jį per vartininką Federico Marchetti.

Po kelių epizodų įvyko žaidėjų susistumdymas, dėl kurio galiausiai iš aikštės buvo pašalintas Danilo Cataldi. Taigi, pirmavę Luciano Spalletti auklėtiniai įgijo ir kiekybinį pranašumą.

Juo pasinaudoti "Roma" futbolininkams pavyko 77-ąją minutę, kai Radja Nainggolanas pasižymėjo pažeme paleistu tolimu smūgiu.

Belgo įvartis šiame mače buvo paskutinis ir tris taškus iškovoję "giallorossi" padidino atotrūkį nuo "Lazio" ekipos iki keturių.

Vakariniame mače pergalę iškovojo Florencijos "Fiorentina", įveikęs "Palermo" ekipą. Rezultatui esant 1-1, pergalingą įvartį pačioje susitikimo pabaigoje čia įmušė Khouma Babacaras.

"Milan" 2 - 1 "Crotone"
[0-1] 26' Diego Falcinelli
[1-1] 41' Mario Pašalič
53' M'Baye Niang ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio
[2-1] 86' Gianluca Lapadula

"Lazio" 0 - 2 "Roma"
[0-1] 64' Kevin Strootman
67' Danilo Cataldi ("Lazio") pašalintas iš aikštės
[0-2] 77' Radja Nainggolan

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9943970" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Pescara" 1 - 1 "Cagliari"
[0-1] 24' Marco Borriello
34' Davide Di Gennaro ("Cagliari") pašalintas iš aikštės
[1-1] 90' Gianluca Caprari

"Sampdoria" 2 - 0 "Torino"
[1-0] 51' Edgar Barreto
[2-0] 90' Patrik Schick

"Sassuolo" 3 - 0 "Empoli"
[1-0] 22' Lorenzo Pellegrini (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 36' Federico Ricci (iš 11 metrų baudinio)
[3-0] 53' Antonio Ragusa