G. Infantino: "Bendras 2022-ųjų pasaulio čempionatas galėtų grąžinti taiką Artimuosiuose rytuose"

FIFA prezientas Gianni Infantino tikisi, kad 2022-ųjų Pasaulio čempionatas gali išspręsti vieną opią problemą - pagerinti Artimųjų rytų šalių santykius.

Kalbėdamas žiniasklaidai prezidentas atskleide, kad deda viltis į Kataro ir aplinkinių šalių santykių gerinimą: "Futbolas gali būti įrankis statyti tiltus. 2026-ųjų čempionatą organizuos trys šalys, kurios neturi labai geros tarpusavio politinės padėties. Bet futbolas daro stebuklus.

Žinoma, Kataro ir aplinkinių šalių santykiai yra faktorius, kuris komplikuoja šią situaciją. Tiesa, nors ir situacija nėra pati geriausia, tačiau futbolas daro stebuklus, apie futbolą žmonės kalba vienas su kitu. Futbolo pagalba mes galime nuveikti labai daug. Bet kas gali įvykti futbolo pagalba. Eikime link to žingsnis po žingsnio."

G. Infantino norėtų, kad Kataras organizavimo teisėmis pasidalintų su kitomis valstybėmis, ir išplėstų čempionatą nuo 32 iki 48 komandų. Tokias mintis FIFA prezidentas dėsto jau seniai. Tokie pakeitimai sugeneruotų milžinišką kiekį pinigų FIFA.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos