G grupės lyderių fiasko: CSKA sutriuškino nepatyrusią "Real" ekipą, o "Roma" gavo antausį nuo čekų

19 val. 55 min. UEFA Čempionų lygos G grupėje buvo sužaistos paskutinės dvi grupių etapo rungtynės, kuriose buvo užfiksuota didžiulė sensacija.

"Santiago Bernabeu" stadione revanšo prieš Maskvos CSKA siekęs Madrido "Real" buvo pasiųstas į tikrą nokdauną. Jaunimu pasitikėjęs Santiago Solari patyrė antrąjį pralaimėjimą vadovaudamas pagrindinei komandai – CSKA šeimininkus sutriuškino rezultatu 3:0.

"Real" rungtynes pradėjo gerai ir susikūrė užtektinai progų, kad įmuštų bent du įvarčius, tačiau sėkmingai apsigynę CSKA futbolininkai kontratakose užklupo visiškai nepasiruošusį "Real".

37-ąją minutę į Thibaut Courtois vartus tiksliai smūgiavo ir svečius į priekį išvedė Fiodoras Čalovas. Lyg to būtų negana, CSKA po šešių minučių į Europos čempionų vartus įsūdė dar vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje "baltieji" prieš sutankintą CSKA gynybą nieko padaryti negalėjo, o paskutinę vyšnaitę ant torto 73-ąją minutę uždėjo Arnoras Sigurdssonas, pasiuntęs "Real" į gilų nokdauną.

Be tokių žaidėjų kaip Sergio Ramoso, Raphaelio Varane ir Luka Modričiaus vertęsis "Real" šias rungtynes norės pamiršti kuo greičiau, tačiau jos reikšmės jokios nebeturėjo – "Real" jau prieš šį turą buvo užsitikrinęs pirmąją vietą.

Kitose rungtynėse skaudų smūgį gavo kitas būsimas aštuntfinalio dalyvis – "Roma" išvykoje nusileido Pilzeno "Viktoria", kuri ir liko trečioje pozicijoje.

Čekai 62-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau jau netrukus Cengizas Underis išlygino rezultatą. Visgi jau 72-ąją minutę "Viktoria" susigrąžino įvarčio pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 2:1.

"Real Madrid" 0 - 3 CSKA
37' [0 - 1] F. Čalov
43' [0 - 2] G. Schennikov
73' [0 - 3] A. Sigurdsson

"Viktoria" 2 - 1 "Roma"
62' [1 - 0] J. Kovarik
68' [1 - 1] C. Under
72' [2 - 1] T. Chory
90+2' L. Pellegrini ("Roma") pašalintas iš aikštės