G. Gineitis atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Torino“ klubas nusileido „Inter“ © zumapress.com nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje Milano „Inter“ klubas namuose, rezultatu 3:2, įveikė „Torino“.

Gvidas Gineitis rungtyniavo startinėje sudėtyje, iki 62-osios minutės.

20-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Turino ekipos gynėjas Guillermo Maripanas.

25-ąją minutę „nerazzurri“ į priekį išvedė Marcusas Thuramas.

35-ąją minutę rezultatą padvigubino dubliu pasižymėjęs M. Thuramas.

36-ąją minutę po Gvido Gineičio perdavimo įvartį pelnė puolėjas Duvanas Zapata ir sušvelnino rezultatą.

60-ąją minutę M. Thuramas pasižymėjo „hat-tricku“ ir vėl padvigubino rezultatą.

86-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo „Torino“ komandos atakuojantis saugas Nikola Vlasičius.

Po pergalės Milano „Inter“ klubas su 14 taškų bent laikinai pakilo į antrąją vietą, o „Torino“ – 6-oje pozicijoje.