G. Barevičius: „Pergalė prieš „Žalgirį“ davė pasitikėjimo“ © lff.lt nuotr.

Jau rytoj Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda turės galimybę į savo augančią titulų kolekciją pridėti dar vieną taurę, kai su „Panevėžio“ komanda varžysis dėl TOPsport LFF supertaurės.

Rungtynės Vilniaus Sportimos manieže prasidės 18 valandą, bilietus į jas įsigyti galite paspaudę čia. Taip pat tiesioginė rungtynių transliacija bus pasiekiama LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt

Prieš rungtynes oficialioje spaudos konferencijoje dalyvavo „TransINVEST“ atstovai – treneris Giedrius Barevičius ir vadovas Žydrūnas Grudzinskas, kurie plačiau papasakojo apie komandos pasiruošimą, ateitį ir planus.

„Turėjome sunkų pasiruošimą, tikriausiai irgi nesame pasiruošę 100 procentų, bet esame nusiteikę kovoti. Faktas, kad mūsų nespaudžia labai didelė įtampa, nes nesame šio susitikimo favoritai. Bandysime žaisti savo žaidimą, kovosime, stengsimės. Bandysime neutralius žiūrovus rungtynėse palenkti į savo pusę.

Pergalė prieš „Žalgirį“ davė pasitikėjimo. Galbūt iki tol ne visi buvo įsitikinę savimi. O „Banga“ gerai, kad mus nuleido ant žemės. Pamatėme, kad nesam tokie geri ir reikia dar daug dirbti.

Mes visi labai gerai suprantame, kad nebebus taip, kaip buvo anksčiau, bet mes prisiderinsime, prisitaikysime ir kiekvienose rungtynėse stengsimės atrodyti kuo geriau.

Bus sunku pakartoti praėjusį sezoną, pernai mūsų niekas labai nevertino, galvojo, kad kažkaip aploš vis tiek. Jeigu varžovai pasakė, kad mus vertina, tai bus žiauriai sunku“, – kalbėjo G. Barevičius.

Jam antrino ir Ž. Grudzinskas.

„Laukia sunkus egzaminas, su Lietuvos čempionais ne visada susitinki sezono starte. Tai bus puiki proga įsivertinti atliktus darbus priešsezonio metu, taip pat šis mačas bus ir savotiškas atskaitos taškas žvelgiant į ateitį, nes pamatysime, kur turime tobulėti, ką turime daryti. Natūralu, kad tokioje sezono stadijoje nė viena komanda nebus pasiruošusi visu 100 procentų, tad pirmuose keliuose turuose bus ir netikėtumų, ką galime prisiminti ir iš praėjusių metų”, – kalbėjo Ž. Grudzinskas.

Komanda komplektuojasi, atvyksta legionierių ir esame patenkinti tuo, ką turime. Aišku, visada norisi dar geriau, bet mus finansai mus riboja dar labiau nei „Panevėžį“. Tai, ką matėme treniruotėse ir kontrolinėse varžybose, nuteikia optimistiškai, kad galime gerai žaisti A lygoje“, – sakė jis.

Pašnekovas taip pat paaiškino, kaip į komandos gretas pavyko prisivilioti gerai žinomą ir ilgą laiką užsienyje žaidusį Artūrą Žulpą.

„Žaidėjo karjera vis tiek artėja prie pabaigos ir tada atsiranda kitas, vertybių kelias, tai yra šeima ir vaikai. Dar galėtum žaisti užsienyje kelis metus be didelių problemų, bet pradedi pasverti dalykus. Aš pats tą praėjau, žinau, ką reiškia žaisti užsienyje, palikti šeimą, nematyti, kaip auga vaikai.

Pradedi viską sverti ir pamatai, kad ta 3-4 kartus didesnė alga nebėra pagrindinė priežastis išvažiuoti. Ateityje, neauginant ir nematant vaikų tų problemų būna įvairių ir ta investicija gali būti atbulinė. Artūras – protingas vyras, viską supranta, viską pasvėrė. Manau, kad tas jo pasirinkimas bus geras“, – dėstė Ž. Grudzinskas.

Jis taip pat papasakojo apie komandos veiklą dar nežinant, ar pavyks vasarą startuoti UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos varžybose.

„Tie darbai daromi kartu su federacija. Mes puikiai suprantame, kad federacija turi mus rekomenduoti kaip patikimą klubą. Tas trijų metų saugiklis ne šiaip sau įdėtas UEFA, nes anksčiau būdavo, kad klubai yra, tada jų nėra, tada vėl susikuria greitai, perimdami žaidėjus ir trenerius, o skolas palikdami kažkam.

Tas saugiklis yra logiškas. Bet matant visą mūsų besivystančią struktūrą, stadiono statyba, moterų komandą, akademiją po truputėlį augančią, tikiu, kad į tai atsižvelgs UEFA atitinkami asmenys ir įvertins, kad mes esame tinkami rungtyniauti UEFA Konferencijų lygoje.

Komplektavomės, visų pirma, kad būtume konkurencingi A lygoje, tad tas klaustukas vis tiek yra. Bet viena akimis žvalgomės ir į žaidimą Europoje, vis tiek dar bus atviras transferų langas ir turėsime galimybę pasipildyti. Bet komplektavomės per daug negalvodami, ar žaisime Konferencijų lygoje. Akcentas buvo A lygai“, – mintimis dalinosi A lygos naujokų vadovas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB