G. Bale'o vedamas Velsas, Portugalija bei Švedija žengė į PČ atrankos finalą © JumpStory nuotr.

Be Šiaurės Makedonijos rinktinės sensacijos Italijoje šiandien įvyko dar trys PČ atrankos pusfinaliai.

Viename iš jų Portugalija išgyveno nemažą dramą su Turkijos rinktine, tačiau galiausiai 2016 metų Europos čempionai triumfavo 3:1.

Po pirmojo kėlinio portugalai ganėtinai užtikrintai pirmavo 2:0 po Diogo Jota ir Otavio įvarčių.

Tiek antrajame kėlinyje, tiek pirmajame portugalai kūrė nemažai pavojaus prie turkų vartų, tačiau varžovai vis dėlto sugebėjo grįžti į rungtynes.

65-ąją minutę rezultatą sušvelnino Burkas Yilmazas, o vėliau jis pats turėjo auksinį šansą lyginti rezultą ir išplėšti pratęsimą. 85-ąją minutę Turkijos kapitonas stojo prie 11 m žymos, tačiau jo smūgiuotas kamuolys tik paglostė viršutinį vartų virpstą.

Per pridėtą laiką tašką rungtynėse padėjo Matheusas Nunesas.

Kitose rungtynėse Velsas 2:1 įveikė Austriją. Velsiečius į PČ atrankos finalą, drąsiai galima sakyti, ištempė Garetho Bale'o meistriškumas.

25-ąją minutę „Real“ puolėjas taikliai realizavo baudos smūgį, o 51-ąją rezultatą padvigubino po Beno Davieso perdavimo.

64-ąją minutę rezultatą dar sušvelnino Marcelis Sabitzeris, tačiau išlyginamojo įvarčio austrai surasti jau nesugebėjo.

Švedija, tuo tarpu, namuose 1:0 po pratęsimo palaužė Čekijos rinktinę, kuri vis dar vertėsi be savo lyderio Patricko Schicko.

Lemiamą įvartį 110-ąją minutę po gražios kombinacijos su Alexanderiu Isaku pelnė Robinas Quaisonas.