G. Bale'as: užsitarnavome kitų komandų pagarbą

Ryškiausia Velso rinktinės žvaigždė Garethas Bale'as po pralaimėto Europos čempionato pusfinalio neslėpė nusivylimo, tačiau didžiavosi savo šalimi ir sirgaliais.

Vakar G. Bale'o atstovaujama Velso komanda EURO 2016 pusfinalyje susigrūmė su Portugalija. Pasiekti pergalės čia nepavyko ir portugalai rezultatu 2-0 įveikė valus. G. Bale'ui teko vienam imtis iniciatyvos tiek puolimo, tiek saugų linijoje, nes Velsas neturėjo savo kūrybingosios žvaigždės - Aarono Ramsey.

"Šis turnyras mums davė daug pasitikėjimo", - sakė Madrido "Real" lyderis. - Dabar varžovai turėtų pradėti gerbti mus. Visa komanda sako, kad šis turnyras buvo tik mūsų pradžia. Norime žaisti stambiausiuose turnyruose ir ten pabandyti laimėti".

"Visada troškome varžytis su geriausiomis futbolo šalimis. Manau, kad privertėme savo šalį didžiuotis mumis. Žinau, kad kitame turnyre galime tai pakartoti. Šis turnyras mums davė neįkainojamos patirties", - pridūrė G. Bale'as.

Velso rudenį laukia atranką į 2018 metų pasaulio čempionatą. G. Bale'o vedami valai dėl kelialapio į Rusiją varžysis su Austrija, Serbija, Airija bei Gruzija.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos