G. Bale'as: antrasis įvartis buvo kaip vyšnia ant torto © AP nuotr.

Pirmąją savo pergalę EURO 2020 iškovojusi A grupėje rungtyniaujanti Velso komanda šiandien rezultatu 2:0 įveikė turkų vienuolikę.

Neišnaudojęs kelių progų pasižymėti, bet atlikęs rezultatyvų perdavimą, Velso rinktinės kapitonas Garethas Bale'as po rungtynių sakė:

„Dėl šios pergalės sunkiai dirbome ir atidavėme visas jėgas aikštelėje - kaip tai darome visada. Pergalė mums buvo gyvybiškai svarbi. Nesugebėjau realizuoti 11-kos metrų baudinio, bet manau, kad pademonstravau gerą charakterį, kuris padėjo komandai judėti toliau. Pelnytas antrasis įvartis buvo kaip vyšnia ant torto.“

„Su A. Ramsey mes puikiai jaučiame vienas kitą.  Dėl šios priežasties „surasti“ jį atakos metu nebuvo sudėtinga. Jis savo ruožtu padarė savo darbą - pelnė įvartį. Jeigu prieš čempionatą po dviejų turų būtų kas nors mums pasiūlę 4 taškus, būtume net nemirktelėję ir patvirtinę sandorį, todėl dabartine savo situacija esame labai patenkinti.“

„Mūsų sirgaliai - neįtikėtini. Jų palaikymą jautėme visų rungtynių metu. Tai - mums labai padėjo. Yra malonu žaisti, kai tribūnose tave stebi žmonės, nes žaidžiant tuščiame stadione spengiant mirtinai tylai - labai trūksta adrenalino, kuris reikalingas rungtynių metu“, - pridūrė Velso komandos kapitonas. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė