G. Arlauskis įtrauktas į paraišką rungtynėms su "Real"

Ketvirtadienį oficialiai Barselonos "Espanyol' klubą nuomos sutartimi papildęs Lietuvos rinktinės vartininkas Giedriaus Arlauskis pateko į 18 žaidėjų paraišką sekmadienio rungtynėms.

1-ąjį numerį vilkėsiantis G. Arlauskis kartu su katalonais išvyksta į Ispanijos sostinę, kur susigrums su Madrido "Real" klubu. Pats vartų sargas duodamas interviu teigė, kad jei treneris jį pasirinks žaisti prieš "Real", jis yra pasirengęs į aikštę žengti 100 procentų.

Į paraišką pateko 21-erių metų Pau Lopezas, kuris visą šį sezoną Ispanijos pirmenybėse gina "Espanyol" vartus. Vis dėlto, didelių permainų vyr. treneris neturėtų imtis, todėl tikimybė, kad G. Arlauskis išbėgs į "Santiago Bernabeu" stadioną lieka minimali.

Rungtynės tarp "Espanyol" ir "Real" rytoj prasidės 21 valandą 30 minučių Lietuvos laiku.<blockquote class="twitter-tweet" lang="en"><p lang="und" dir="ltr">Ja tenim convocatòria per jugar davant el <a href="https://twitter.com/realmadrid">@realmadrid</a>! ¿Cuál sería vuestro once? <a href="https://twitter.com/hashtag/RCDE?src=hash">#RCDE</a> <a href="https://t.co/FQZljx67vM">pic.twitter.com/FQZljx67vM</a></p>&mdash; RCD ESPANYOL OFICIAL (@RCDEspanyol) <a href="https://twitter.com/RCDEspanyol/status/693403575469371392">January 30, 2016</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė