G. Arlauskis gali atsidurti Ispanijoje - "Espanyol" už lietuvį siūlo 1 mln. eurų

Iki šiol vos 23 minutes Anglijos "Premier" lygoje sužaidęs "Watford" vartų sargas Giedrius Arlaukis gali atsidurti stipriausiojo Ispanijos futbolo lygoje.

Pasak Katalonijoje leidžiamo dienraščio "Sport", Barselonos "Espanyol" už 28-erių metų vartininką yra pasiryžusi mokėti 1 milijonų eurų išpirkos sumą, tačiau pats lietuvis neskuba priimti sprendimo, nes turi sulaukęs ir kitų pasiūlymų.

Teigiama, kad G. Arlauskis Barselonos klubui nurodė apsispręsiąs iki žiemos žaidėjų perėjimo lango pabaigos. Be to, abu klubai jau yra pasiekę susitarimą tarpusavyje ir viskas priklauso tik nuo pačio lietuvio.

"Espanyol" klubui labiausiai ramybės neduoda klausimas su Milano "Inter" vartininku Francesco Bardi, kuris nuomos sutartimi šį sezoną rungtyniauja Barselonoje. "Espanyol" nori vartų sargą išsiųsti į Italiją, tačiau "Nerazzurri" tam priešinasi.

"Periquitos" ekipai šiuo metu vadovauja 2014-15 metų sezone su G. Arlauskiu Bukarešto "Steaua" dirbęs Constantinas Galca, būtent dėl šios priežasties G. Arlaukis ir sudomino Ispanijos klubą.

Šį sezoną visose "Primera" rungtynėse "Espanyol" vartus gynė Sabata Pau Lopezas, per 20 rungtynių praleidęs 33 įvarčius. Katalonijos sostinės komanda yra viena iš daugiausiai praleidžiančių įvarčių "Primeroje".

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos