Futsal: „Vikingai“ triumfavo Vilkaviškyje © futsal.lt nuotr.

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo užbaigtas dešimtasis turas. Jis pasibaigė Jonavos „Vikingų“ pergale Vilkaviškyje prieš vietos „Brukliną“ rezultatu 5:1.

„Vikingus“ į priekį jau 4 minutę išvedė ukrainietis Igoris Peletskyi, bet tai buvo vienintelis pirmojo kėlinio įvartis.

Antrojo kėlinio pradžioje Gytis Vasylius padvigubino „Vikingų“ persvarą, bet jau po minutės Audrius Brokas rezultatą sušvelnino.

Visgi, į tai „Vikingai“ sureagavo tinkamai ir greitai ne tik susigrąžino turėtą pranašumą, bet po to jį ir padidino.

Iš pradžių pasižymėjo Vladimiras Derendiajevas, o po septynių minučių įvartį pelnė Maksymas Avetysianas.

Galiausiai, paskutinę rungtynių minutę dar vienas ukrainietis Kostiantynas Bondarenko įtvirtino svečių pergalę ir leido „Vikingams“ pagal taškus pasivyti „Kauno Žalgirį“.

Vilkaviškio „Bruklinas“ 1 : 5 Jonavos „Vikingai“

4’ [0 : 1] Igor Peletskyi

23’ [0 : 2] Gytis Vasylius

24’ [1 : 2] Audrius Brokas

27’ [1 : 3] Vladimir Derendiajev

34’ [1 : 4] Maksym Avetysian

40’ [1 : 5] Kostiantyn Bondarenko