"Futsal": "Vikingai" pergalingai užbaigė 2019 metus

Sekmadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo užbaigtas 11-asis turas ir sužaistos likusios vienerios rungtynės. Namuose Jonavos „Vikingai“ susirėmė su Panevėžio „Sportidus“ ekipa ir ją nugalėjo rezultatu 5:2.

Pirmojo įvarčio šiame mače reikėjo laukti daugiau nei pusę kėlinio. Komandos niekaip nepavyko realizuoti savo progų, o pirmasis tai padarė Artūras Rocys, kuris tik 14 minutę išvedė šeimininkus į priekį.

Įvarčiai pasipylė tik prieš pat kėlinio pabaigą. 19 minutę Paulius Osauskas padvigubino „Vikingų“ persvarą, o per paskutinę minutę į svečių vartus krito dar du įvarčiai.

Vieną įvartį įsimušė „Sportidus“ narys Simonas Gailiūnas, o kitą įvartį pelnė „Vikingų“ žaidėjas Lukas Čepkauskas.

Iškart po pertraukos svečiams pavyko įmušti savo pirmąjį įvartį. Jį pelnė „Sportidus“ žaidėjas Lukas Baranauskas.

Visgi už šio įvarčio svečiai neužsikabino ir rungtynėse per kitas 15 minučių įvarčių nebuvo. „Sportidus“ tik 36 minutę pasižymėjo antrą kartą ir „Vikingų“ persvarą sumažino iki dvejų įvarčių.

Tačiau jau po minutės Benas Spietinis pelnė penktą „Vikingų“ įvartį ir padėjo tašką šiame mače. Po šios pergalės „Vikingai“ su 16 taškų 2019 metus užbaigė ketvirtoje vietoje, o „Sportidus“ su 3 taškais lieka aštuntoje vietoje.

Jonavos „Vikingai“ 5 : 2 Panevėžio „Sportidus“

14’[1 : 0] Artūras Rocys
19’ [2 : 0] Paulius Osauskas
20’ [3 : 0] Simonas Gailiūnas (į savus vartus)
20’ [4 : 0] Lukas Čepkauskas
21’ [4 : 1] Lukas Baranauskas
36’ [4 : 2] Laurynas Bratkauskas
47’ [5 : 2] Benas Spietinis