Futsal rinktinė draugiškose rungtynėse žaidė su Latvija © lff.lt nuotr.

Lietuvos futsal rinktinė ruošiasi artėjančioms 2024 metų FIFA futsal pasaulio čempionato atrankos kovoms.

Sekmadienį Salaspilyje Dentinho vadovaujama komanda sužaidė draugiškas rungtynes su Latvija. Dramatiška dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 5:5.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo lietuviai, kuriuos jau antrąją minutę į priekį išvedė kapitonas Justinas Zagurskas, tiesa, šeimininkai rezultatą labai greitai išlygino.

Vos po kelių minučių Latvija išsiveržė į priekį, tačiau netrukus varžovų žaidėjas nukreipė kamuolį į savo vartus ir rezultatas vėl tapo lygus – 2:2.

Pirmojo kėlinio viduryje latviai pelnė dar du įvarčius, į kuriuos tiksliu smūgiu atsakė Mantas Adomėnas. Varžovai pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje dar kartą pasiuntė kamuolį į lietuvių vartus ir pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant 5:3.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinė pagerino žaidimą gynyboje, o Luko Sendžiko ir J. Zagursko įvarčiai leido išvengti pralaimėjimo.

Pirmadienį lietuvių laukia dar vienos draugiškos rungtynės Latvijoje – 17 valandą mūsų salės futbolininkai susitiks su Sakartvelo rinktine.