Futsal A lygos atkrintamosios prasidėjo raudonų kortelių lietumi ir „VIP“ pergale

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį prasidėjo atkrintamojo etapo kovos. Pirmasis ketvirtfinalio susitikimas įvyko Prienuose tarp Alytaus „Dainavos“ ir Mažeikių VIP komandų. Pirmoji šių komandų dvikova buvo labai atkakli, bet „Dainava“ rungtynių pabaigoje subyrėjo, o tai leido VIP ekipai iškovoti užtikrintą pergalę rezultatu 5:1.

Pirmasis šių rungtynių kėlinys buvo gynybinis ir daug progų sukurta nebuvo. Visgi VIP pirmieji pralaužė ledus ir tai 14 minutę po puikaus reido padarė Tadas Markevičius.

„Dainava“ rezultatą išlyginti galėjo dar iki pertraukos, bet Vytautas Lukša neišnaudojo labai geros progos, kuomet smūgiavo šalia vartų.

Tas pats V.Lukša įpusėjus antrajam kėliniui turėjo auksinę progą rezultatą išlyginti, tačiau neįmušė paskirto 6 metrų baudinio.

„Neįmuši tu – įmuš tau“ – taip ir atsitiko. Vos po kelių minučių Tomas Bružas pelnė antrąjį įvartį ir padvigubino VIP persvarą.

Artėjant rungtynėms link pabaigos aikštelėje tapo labai karšta. Vartuose stovėjęs Žydrūnas Karčemarskas po greitos varžovų kontratakos 37 minutę pargriovė vieną prieš vartus išbėgusį Edgarą Baranauską ir už paskutinės vilties pražangą sulaukė raudonos kortelės.

Visgi „Dainava“, net ir žaisdama mažumoje, sugebėjo rezultatą sušvelninti. Iki galo kovojęs V.Lukša nubėgo prie pat varžovų vartų ir šįkart jau pasiuntė kamuolį į juos.

Tačiau VIP pademonstravo žaibišką reakciją ir suklydus varžovų vartininkui Giedriui Štreimikiui, surengė greitą ataką, kuri pasibaigė T.Markevičiaus įvarčiu.

Negana to, G.Štreimikis priešpaskutinę minutę prasižengė aikštės viduryje ir ne tik gavo antrą geltoną kortelę, bet uždirbo ir 10 metrų baudinį į savo komandos vartus, nes tai buvo šeštoji „Dainavos“ pražanga per kėlinį.

Alytaus komandoje į vartus stojo puolėjas Deivydas Matulevičius, bet jį Edgaras Baranauskas nuginklavo.

Viskas galiausiai baigėsi dar vienu E.Baranausko įvarčiu. „Dainava“ prarado kamuolį prie varžovų vartų, o E.Baranauskas, pasitaisęs kamuolį, jį pasiuntė į tuščius paliktus varžovų vartus ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Visgi, tai buvo tik pirmoji komandų akistata ketvirtfinalyje. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 13 dieną.

„Dainava“ 1 : 5 Mažeikių VIP

14’ [0 : 1] Tadas Markevičius

29’ Vytautas Lukša („Dainava“) – neįmušė 6 m. b.

31’ [0 : 2] Tomas Bružas

37’ Žydrūnas Karčemarskas („Dainava“) – raudona kortelė

37' Martynas Matijoška („Dainava“) – raudona kortelė

38’ [1 : 2] Vytautas Lukša

38’ [1 : 3] Tadas Markevičius

39’ Giedrius Štreimikis („Dainava“) – raudona kortelė

39’ [1 : 4] Edgaras Baranauskas (iš 10 m.b.)

40’ [1 : 5] Edgaras Baranauskas