Futsal A lygos 10 turas: VIP atsirevanšavo „Bruklinui“, „Gargždų pramogos“ – „VGTU Vilkams“ © futsal.lt nuotr.

Praėjusį antradienį „Vikingų“ pergale startavęs dešimtasis Lietuvos futsal A lygos turas, savaitgalį buvo baigtas. Kauno derbyje „Kauno Žalgiris“ nesunkiai nugalėjo „Hegelmann“, „Akmenės kraštas“ antrąkart šiame sezone nugalėjo „Radviliškį“, o VIP ir „Gargždų pramogos“ atsirevanšavo už pirmajame rate patirtas nesėkmes. Įdomus sutapimas, kad per penkerias turo rungtynes, net trejos baigėsi vienodu rezultatu 4:2.

 

Pokeris, hetrikas ir du dubliai

Beveik po devynis įvarčius vidutiniškai kiekvienose rungtynėse mušantis „Kauno Žalgiris“ dovanų nepagailėjo ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai. Kaip ir daugelyje kitų čempionų rungtynių, pagrindinis klausimas buvo: kiek?

Savo fiestą žalgiriečiai pradėjo sužaidus vos tris minutes. Igoris Rafaelis pergudravo vartus palikusį varžovų vartininką ir rezultatas tapo 1:0. Dar po trijų minučių savo žodį tarė vienas prieš vartininką atsidūręs Tomas Bučma, o dar po minutės – kairiuoju kraštu prasiveržęs Albertas Voskunovič.

Albertas šiose rungtynėse po minutės pelnė savo antrą įvartį, po pertraukos pasižymėjo dar du kartus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Savo pasirodymu didžiuotis gali ir kapitonas Justinas Zagurskas. Beveik įpusėjus antrajam kėliniui, jis padidino komandos pranašumą iki 8:1, o per likusį laiką pasižymėjo dar dviem tiksliais smūgiais.

„Hegelmann“ žalgiriečių fiestą sugebėjo praskaidrinti dviem įvarčiais. Esant rezultatui 0:7, Dominykas Daunoravičius iš artimo atstumo praktiškai į tuščius vartus savo komandos sąskaitą atidarė, o esant rezultatui 9:1, žalgiriečiai įsimušė įvartį į savo vartus.

„Kauno Žalgiris“ – „Hegelmann“ 12:2

Įvarčiai: A.Voskunovič 4, J.Zagurskas 3, Igor Rafael 2, T.Bučma 2, Vitinho; D.Daunoravičius, U.Zenkovas (į savo vartus).

 

Rezultatyviausiojo šou

Rezultatyviausias lygos žaidėjas Jose Wellingtonas iš „Akmenės krašto“ trimis taikliais smūgiais savo komandai užtikrino pergalę bei savo įvarčių sąskaitą papildė iki šešiolikos tikslių smūgių. Jis savąjį šou pradėjo tuomet, kai švieslentėje švietė skaičiai 1:1.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko laukti beveik dvylika minučių. Tuomet po kampinio Justas Gulbinas vienu lietimu stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tolimąjį apatinį kampą. Vos po minutės svečiai rezultatą išlygino ir tuomet savo veiklos jau ėmėsi J.Wellingtonas.

Iš pradžių jį komandos draugai surado laisvą baudos aikštelėje, besibaigiant kėliniui jis pasižymėjo po kampinio, o hetriką įformino priešpaskutinę susitikimo minutę, esant rezultatui 2:3.

„Radviliškis“ – „Akmenės kraštas“ 2:4

Įvarčiai: J.Gulbinas, E.Romanovas; J.Wellingtonas 3, Maicolas

 

Revanšas Nr.1

Pirmajame rate beviltiškai „Bruklinui“ namie pralaimėję Mažeikių VIP atstovai į Vilkaviškį išvyko be savo lyderio Edgaro Baranausko. Maža to, nesėkminga pradžia vertė vytis varžovus. Vis tik, šįsyk buvo VIP diena, kuriai pasibaigus, komanda pakilo į šeštą turnyro lentelės vietą.

Sužaidus septynias minutes pirmajame kėlinyje, Deividas Karpavičius po perdavimo iš dešiniojo krašto galva pasiuntė kamuolį į Karolio Čirbos ginamus vartus. Vis tik, netrukus Vladimiro Derendiajevo ir Artūro Juchno duetas leido atstatyti pusiausvyrą.

Po praleisto įvarčio aikštės šeimininkai kur kas labiau atakavo varžovų vartus, tačiau klaida prie savųjų vartų kainavo antrąjį įvartį. Tuomet iki pertraukos buvo likusios vos dvi minutės.

Su tokia padėtimi vilkaviškiečiai ir toliau nesitaikė, tačiau, galima sakyti, kad šias rungtynes laimėjo individualus VIP žaidėjų meistriškumas. Įpusėjus antrajam kėliniui, A.Juchno perdavimas į baudos aikštelę ir Pavelo Smolkovo smūgis mažeikiškiams dovanojo trečiąjį įvartį, o esant rezultatui 3:2, A.Juchno pergudravo varžovų vartininką bei atstatė dviejų įvarčių pranašumą.

„Bruklinas“ – VIP 2:4

Įvarčiai: D.Karpavičius, A.Pečiulis; A.Juchno 2, A.Lebedevas, P.Smolkovas.

 

Revanšas Nr.2

Netikėtą nesėkmę šio sezono starte patyrę „Gargždų pramogų“ futbolininkai antrajame rate nugalėjo „VGTU Vilkus“, pakilo į ketvirtąją vietą bei varžovus paliko su tais pačiais trimis iškovotais taškais.

„Vilkai“ rungtynes pradėjo, tarsi, iš natų. Sužaidus vos dvi minutes ir keturias sekundes, jų persvara jau siekė 2:0. Jiems, deja, tuo metu teko susitaikyti su kiek kitokia realybe. Užtikrintai progas kūrę gargždiškiai dar iki kėlinio vidurio sugebėjo pasižymėti tris kartus ir pakeisti pirmaujančią komandą.

Ir nors prieš pat pertrauką rezultatas tapo lygus, tačiau antrajame kėlinyje žaidimą į savo rankas perėmė „Pramogų“ futbolininkai. Jiems užteko dviejų įvarčių, kad būtų iškovota pergalė. Ypač apmaudus komandai turėtų būti paskutinysis įvartis, kurį „Vilkai“ varžovams paprasčiausiai padovanojo.

„VGTU Vilkai“ – „Gargždų pramogos“ 3:5

Įvarčiai: L.Tatarūnas, D.Petrauskas, M.Valukonis; S.Juška 2, J.Vainikaitis, D.Surblys, A.Skurdelis

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB