Futsal A lygoje pergales šventė svečiai

Sekmadienį Optibet Futsal A lygoje buvo tęsiamas devintasis turas ir sužaisti dar keli mačai.

Viename jų susitiko SC „Akmenė“ ir iš Jonavos atvykę „Vikingai“. Svečiams šį mačą pavyko laimėti pakankamai užtikrintai – 6:2.

Pirmajame kėlinyje „Vikingai“ įmušė tris įvarčius be atsako. Du iš jų pelnė Marius Ganusauskas, o vieną pridėjo Almantas Vansevičius.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių persvarą iki keturių padidino baudinį realizavęs Paulius Osauskas, o po to „hat-tricką“ į savo sąskaitą įsirašė Marius Ganusauskas.

„Vikingai“ pirmavo net 5:0 ir nors mačo pabaigoje Rokas Gedminas ir Aivaras Rakašius rezultatą sušvelnino, tačiau paskutiniai rankas į viršų kėlė ir įvarčiu džiaugėsi „Vikingai“, kuomet 39 minutę pasižymėjo Egidijus Žagaras.

Kitose rungtynėse Panevėžio „Sportidus“ namuose 4:7 nusileido šalies vicečempionams Gargždų „Pramogos - SC“ ekipai.

Per pirmą kėlinį „Pramogos - SC“ gretose tris įvarčius pelnė Valdas Pocevičius, o šeimininkų gretose vieną kartą pasižymėjo Tadas Pukevičius, tad svečiai pirmavo jau po pirmojo kėlinio.

Antro kėlinio pradžioje Danas Kulišauskas sumažino Gargždų ekipos persvarą iki vieno įvarčio, bet gan greitai „Pramogos - SC“ įmušė dar du įvarčius ir ta persvara išaugo iki trijų įvarčių.

Po to „Sportidus“ gretose du greitus įvarčius pelnė Lukas Baranauskas ir šeimininkai priartėjo per vieną įvartį. Visgi rezultato išlyginti jiems nepavyko, o svečiai galiausiai įtvirtino savo pergalę, įmušdami dar du įvarčius.

SC „Akmenė“ 2 : 6 „Vikingai“

5’ [0 : 1] Marius Ganusauskas
9’ [0 : 2] Marius Ganusauskas
13’ [0 : 3] Almantas Vansevičius
22’ [0 : 4] Paulius Osauskas (iš 6 m. b.)
25’ [0 : 5] Marius Ganusauskas
34’ [1 : 5] Rokas Gedminas
37’ [2 : 5] Aivaras Rakašius
39’ [2 : 6] Egidijus Žagaras

„Sportidus“ 4 : 7 „Pramogos - SC“

11’ [0 : 1] Valdas Pocevičius
13’ [1 : 1] Tadas Pukevičius
15’ [1 : 2] Valdas Pocevičius
20’ [1 : 3] Valdas Pocevičius
23’ [2 : 3] Danas Kulišauskas
28’ [2 : 4] Karolis Urbaitis
30’ [2 : 5] Valdas Pocevičius
34’ [3 : 5] Lukas Baranauskas
36’ [4 : 5] Lukas Baranauskas
37’ [4 : 6] Algimantas Bačanskis
39’ [4 : 7] Karolis Urbaitis