Futsal A lygoje - lyderių ryškėjimo metas

Lyderių akistata nenuvylė. Centrinės turo rungtynės, be abejo, vyko Panevėžyje. Savo namų aikštelėje „Baltijos“ laukė kova prieš kitą pirmenybių lyderį – Vilniaus „Bekentą“. Gausiai Panevėžio RSC salėje susirinkusi publika neliko nusivylusi. Atkakli kova, vienas kito verti priešininkai ir įtampa, neatslūgusi iki paskutinių rungtynių sekondžių – galime sakyti, kad ši dvikova tapo viena iš pirmenybių puošmenų. Tomas Nemanis patvirtino „Baltijos“ komandos lyderio statusą - du jo įvarčiai (ypač efektingas pirmasis) tapo lemiamais, nusvėrusiais rezultato svarstykles šeimininkų naudai ir suteikusiais šeimininkų sirgaliams puikias emocijas.

“Savingė“ įsibėgėja. Kaišadorių „Savingė“, praeitame ture pelniusi pirmuosiu taškus, atrodo nežada sustoti. Mastaičiuose (Kauno raj.)  vykusiame susitikime po „Savingės“ kojomis krito Kauno „Arsenalas“. Po atsargaus pirmojo kėlinio, pasibaigusio minimalia kaišiadoriškių persvara, antrajame žiūrovai išvydo net 9 įvarčius. Iki rungtynių pabaigos likus 10 minučių rezultatas dar buvo lygus (3:3), tačiau vėliau įvarčius mušė tik „Savingės“ vyrai. Rolandas Leščius pasižymėjo 3 įvarčiais, Juano Sevilla sąskaitoje- 2 tikslūs smūgiai.

Netikėta atomazga Kauno sporto halėje. Nedaug kas tikėjosi Kauno „Celsio“ sėkmės susitikime su šalies čempionais – „Kauno „Inkaru“. Nors ir viena ir kita komanda šiame čempionate neblizga, ankstesnėse rungtynėse kur kas solidesnį žaidimą demonstravo inkariečiai. Visgi, šeštadienio įvykiai Kauno sporto halėje dar kartą įrodė, kad derbiai- sunkiai prognozuojami ir juose gali nutikti visko. Jau 2-ą minutę išsiveržę priekin, „Celsio“ futbolininkai neleido nominaliems šeimininkams nė karto pirmauti šiose rungtynėse. Į kiekvieną „Inkaro“ bandymą priartėti, „Celsis“ atsakydavo rezultatyviais smūgiais. Rezultatyvios rungtynės baigėsi „Celsio“ pergale 7:5. Nugalėtojų tarpe išsiskyrė Antanas Šliuževičius – 3 įvarčiai.

Na, o dabartiniai šalies čempionai – Kauno „Inkaras“ po šio turo atsidūrė pačiame turnyrinės lentelės dugne ir pakilti iš jo, kaip rodo įvykiai, nebus itin lengva..

Atsargiai. Suerzintas „Lokomotyvas“! . Po emocingų praeito turo rungtynių Radviliškio „Lokomotyvas“ priverstas verstis be vieno iš savo lyderių – Jurijaus  Jeremejevo . Tačiau radviliškiečiai  - patyrusi ekipa, turinti tvirtą stuburą. Tai jie dar kartą įrodė rungtynėse su turnyrinės lentelės kaimynais – Kauno „Vyčio – Zenito“ ekipa. Pirmieji praleidę įvartį, šeimininkai nesutriko ir perlaužė rungtynių eigą savo naudai. Keturis įvarčius pelnęs  Mantas Makutunovičius buvo „Lokomotyvo“ atakų varikliu šiose rungtynėse, dar vienu įvarčiu pasižymėjo patyręs Giedrius Barevičius. Kauniečiai savo antrąjį įvartį pelnė pačioje rungtynių pabaigoje, taigi jis tapo menka paguoda svečiams.

36- ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Vyčio – Zenito“ komandos žaidėjas Deividas Gražys.

Aštrių pojūčių mėgėjams rekomenduotina. Turas baigėsi dar vienomis turnyrinės lentelės kaimynių rungtynėmis – Vilniuje „Vievio žiedas“ sulaukė svečių iš Žemaitijos, Mažeikių „VIP“ komandos. Rungtynėse netrūko „karštų“ akimirkų ir atkarpų abiejų komandų aistruoliams. Rezultatas keitėsi kaleidoskopiškai greitai, kelių įvarčių persvara netrukdavo ištirpti ir virsti atsilikimu. Sėkmingiau rungtynes pradėję mažeikiškiai (pirmauta 3-jų įvarčių skirtumu), rungtynių pabaigoje jau turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo – paskutinę rungtynių minutą Antanas Bulošas išlygino rezultatą (tai buvo antrasis Antano įvartis rungtynėse). „Vievio žiedo“, vėl pademonstravusio kovingą charakterį,  gretose „hat tricku“ pasižymėjo Jevgenijus Učiajevas.