Futsal A lygoje "Celsio" žaidėjai užpuolė teisėjus (statistika)

„Bekentas“ antrą kartą ant grėblio neužlipo. Prieš savaitę vieni iš pirmenybių favoritų, Kaune patyrė „šaltą dušą“, praradę taškus prieš „Celsį“. Šįkart, kovai su kitu Kauno klubu, užimančiu vietą turnyrinės lentelės apačioje, sostinės atstovai nusiteikė kur kas rimčiau.

Nors sudėtyje trūko kelių pagrindinių žaidėjų, vilniečiai ilgai reikalų neatidėliojo ir jau pirmą kėlinį pasiuntė kamuolį penkis kartus į varžovų vartus. Saviškius gi, kuriuos lyg liūtas gynė Simas Sabonis, sugebėjo išlaikyti „sausus“. Ir nors antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai sugebėjo vieną kartą „pramušti“ Sabonį, galutinis rezultatas - 7:1 svečių naudai. „Arsenalo“ komanda taip pat nusipelno gerų žodžių už bandymą žaisti aktyviai ir maksimaliai apsunkinti favoritų žaidimą. „Bekento“ komandoje pažymėtinas Jurijaus Mežonio „hattrickas“ bei Pavelo Smolkovo „dublis“.

„Inkaras“ kyla iš pelenų.  Kauno „Inkaras“ nelengvai, tačiau laiptelis po laiptelio kyla turnyrinėje lentelėje. Šįkart atkaklioje kovoje išvykoje įveikti lentelės kaimynai, Mažeikių VIP ekipa. Apie rungtynių įtampa byloja faktas, jog žaidimo eigoje nė viena komanda neturėjo didesnės nei 1 įvarčio persvaros ! Galų gale svarstyklės nusviro kauniečių naudai – 7:6 ! „Inkaro“ gretose trimis tiksliais smūgiais pasižymėjo Dainius Liutkus, dviem – Rimvydas Bakus. Šeimininkių gretose rezultatyviai rungtyniavo Antanas Tautvydas, Edvinas Blažys ir Renatas Žebrauskas, įmušę po 2 kartus.

„Celsyje“ siaučia virusas?! Įdomių rungtynių laukta sekmadienį Kaune, kur pastebimai pagerinęs žaidimą “Celsis” susitiko su „Vyčiu-Zenitu“. Susitikimas pasižymėjo atkaklia kova ir laikė įtampoje susirinkusius žiūrovus iki ... 34 rungtynių minutės. O tada įvyko tai, kas jau buvo atsitikę vienose pirmo rato rungtynėse – aistros, emocijos, „Celsio“ žaidėjas šalinamas iš aikštelės, kyla sumaištis ir teisėjai nutraukia rungtynes .... Sprendimą dėl šių rungtynių priims ir paskelbs LFF Drausmės komitetas, belieka gūžčioti pečiais ir spėlioti, koks gi „virusas“ yra užkrėtęs „Celsio“ komandą ...

„Savingė“ nepristabdė „Lokomotyvo“. Kitose sekmadienio rungtynėse Kaune aistrų ir įtampos buvo kur kas mažiau. Radviliškio „Lokomotyvas“ viso susitikimo prieš „Savingę“ metu demonstravo brandesnį žaidimą, nesutrikdė svečių ir raudona kortelė, parodyta pirmajame kėlinyje Edvinui Mučiniui. Užtikrintai žaidę radviliškiečiai neleido „Savingės“ komandai ir pagalvoti apie taškus. Galutinis rezultatas - įtikinama „Lokomotyvo“ pergalė 9:2. Po 2 įvarčius „Lokomotyvui“ pelnė Tomas Sirevičius, Justas Gulbinas ir Valdas Pocevičius.

Tvirtas „Baltijos“ žingsnis. Panevėžio „Baltija“ nemažina tempo ir taškų nebarsto. Jau pirmąją rungtynių išvykoje prieš „Vievio žiedą“ minutę Marius Butėnas muša įvartį, pirmas kėlinys baigiasi rezultatu 3:0, o 33-iąją rungtynių minutę svečių persvara siekia net 6 įvarčius. Tik rungtynių pabaigoje „Vievio žiedo“ futbolininkams pavyksta įmušti 2 garbės įvarčius (abiejų autorius – Jevgenijus Učajevas). „Baltijos“ gretose šį kartą „hat trickas“ – M.Buteno sąskaitoje, neliko be savo įvarčio ir rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Tomas Nemanis.

10-ojo turo rungtynių statistika:

Sausio 30 d. (šeštadienis)

Arsenalas (Kaunas) - Bekentas (Vilnius) 1:7 (0:5)
Kauno sporto halė, 50 žiūrovų
Teisėjai - M. Lukjančukas (Šiauliai) ir M. Pomeckis (Panevėžys)
Įvarčiai: 7 min. A. Petraška - į savo vartus, 21 min. T. Krakauskas (Arsenalas); 4, 9, 40 min. J. Mežonis, 12 min. P. Sakalis, 15, 38 min. P. Smolkovas, 37 min. P. Smolkovas - nerealizuotas 10 m.b., 38 min. J. Zagurskas - nerealizuotas 10 m.b. (Bekentas)
Įspėtas: 30 min. M. Bartašiūnas (Arsenalas)

VIP (Mažeikiai) - Inkaras (Kaunas) 6:7 (3:3)
Mažeikių sporto salė, 150 žiūrovai
Teisėjai - J. Purinš ir J. Bičkovs (Latvija)
Įvarčiai: 6, 33 min. A. Tautvydas, 10, 18 min. R. Žebrauskas, 24, 34 min. E. Blažys (VIP); 2 min. A. Juozaitis, 9, 20, 26 min. D. Liutkus, 33, 37 min. R. Bakus, 36 min. N. Mačiulis (Inkaras)
Įspėti: 25 min. D. Liutkus, 40 min. A. Juozaitis (Inkaras)

Sausio 31 d. (sekmadienis)

Celsis (Kaunas) - Vytis-Zenitas (Kaunas) 1:1 (0:0)
Kaunas, VDU sporto salė, 124 žiūrovai
Teisėjai - A. Dapkus ir K. Bartuškevičius (Kaunas)
Įvarčiai: 28 min. L. Sendžikas (Celsis); 25 min. N. Kestenis (Vytis-Zenitas)
Įspėti: 10 min. D. Markauskas, 30 min. A. Šliuževičius, 33, 34 min. V. Adomaitis, 34 min. L. Sendžikas (Celsis)
Pašalintas: 34 min. V. Adomaitis (Celsis)
Rungtynės nutrauktos 34 minutę po "Celsio" futbolininkų išpuolių prieš rungtynių teisėjus. Rungtynių likimas bus svartomas LFF Drausmės komitete.

Savingė (Kaišiadorys) - Lokomotyvas (Radviliškis) 2:9 (1:4)
Kaunas, VDU sporto salė, 80 žiūrovų
Teisėjai - R. Valikonis, D. Raksa (Vilnius)
Įvarčiai: 17 min. (iš 6 m.b.) J. Sevilla Sevilla, 28 min. (iš 6 m.b.) R. Leščius (Savingė); 9, 33 min. T. Sirevičius, 12 min. E. Mučinis, 18 min. I. Šapola, 20, 21 min. J. Gulbinas, 30 min. M. Makutunovičius, 34, 36 min. V. Pocevičius (Lokomotyvas)
Įspėti: 18 min. K. Gedgaudas (Savingė);11, 17 min. E. Mučinis (Lokomotyvas)
Pašalintas: 17 min. E. Mučinis (Lokomotyvas)

Vievio žiedas (Vievis) - Baltija (Panevėžys) 2:6 (0:3)
Vilnius, LEU sporto salė, 150 žiūrovų
Teisėjai - J. Paškovskis ir V. Gomolko (Vilnius)
Įvarčiai: 34, 37 min. J. Učajevas (Vievio žiedas); 1, 8, 22 min. M. Butėnas, 9 min. M. Savėnas, 33 min. T. Nemanis, 33 min. (iš 10 m.b.) A. Šteinas (Baltija)
Įspėtas: 20 min. T. Markevičius (Baltija)