Futsal A lyga: „Panevėžio“ įvarčių fejerverkas

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos dvejos antrojo turo rungtynės. Šiame ture pirmuosius taškus iškovojo trys klubai, bet tik vienam iš jų pavyko į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus.

Tai padarė SFK „Panevėžys“ kolektyvas, kuris išvykoje net 7:2 sutriuškino ŠSPC „Radviliškį“, pralaimėjusį antrą kartą šiame sezone.

Tomo Salamanavičiaus treniruojamus panevėžiečius į priekį vedė Edgaras Baranauskas, pasižymėjęs net keturis kartus. Vieną įvartį pelnė ir pats T.Salamanavičius, o dar po įvartį pridėjo Donatas Paulauskas ir Arūnas Šteinas.

Šiose rungtynėse intriga laikėsi beveik pusvalandį, nes iki tada „Radviliškio“ gretose pasižymėjo Vytautas Mituzas ir Mantas Martyšovas, o rezultatas buvo tik 2:3, bet „Panevėžiui“ pavyko galingai užbaigti rungtynes ir sudėti visus taškus.

Tuo metu kiek vėliau vykusiose rungtynėse pirmuosius taškus pasidalino Mažeikių VIP ir Vilniaus „TurboTransfers“. Šių komandų akistata pasibaigė lygiu rezultatu 3:3.

Pirmasis rungtynių kėlinys nebuvo rezultatyvus ir VIP pirmavo minimaliu skirtumu po tikslaus Arsenij Buinickij smūgio.

Antrajame kėlinyje įvarčiai pradėjo kristi gausiau, bet vienoda seka - rezultatą lygina „TurboTransfers“, o netrukus VIP susigrąžina įvarčio persvarą.

Toks scenarijus klostėsi iki pat 38 minutės, kuomet Mantas Makutunovičius išlygino rezultatą nuo 6 metrų žymos iki 3:3. Pats M.Makutunovičius galėjo tą scenarijų perrašyti, nes po kelių akimirkų gavo dar vieną progą realizuoti 6 metrų baudinį, bet šįkart savu šansu nepasinaudojo ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

Mažeikių VIP 3 : 3 „TurboTransfers“

14’ [1 : 0] Arsenij Buinickij

24’ [1 : 1] Mantas Makutunovičius

26’ [2 : 1] Andrius Kondratovič

31’ [2 : 2] Aivaras Meškinis

35’ [3 : 2] Viktor Bartosevič

38’ Vadim Pinko (VIP) - raudona kortelė

38’ [3 : 3] Mantas Makutunovičius (iš 6 m.b.)

ŠSPC „Radviliškis“ 2 : 7 SFK „Panevėžys“

5’ [0 : 1] Arūnas Šteinas

12’ [0 : 2] Edgaras Baranauskas

20’ [1 : 2] Vytautas Mituzas

22’ [1 : 3] Edgaras Baranauskas

28’ [2 : 3] Mantas Martyšovas

29’ [2 : 4] Tomas Salamanavičius

33’ [2 : 5] Edgaras Baranauskas

38’ [2 : 6] Edgaras Baranauskas

40’ [2 : 7] Donatas Paulauskas