„Bundesliga“ sugrįžimas pažymėtas BVB įvarčių fiesta © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį po ilgos pertraukos į Vokietijos stadionus sugrįžo „Bundesliga“ pirmenybių kovos.

26-ojo turo rungtynėse itin lengvą pergalę namuose iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri net 4:0 sutriuškino „Schalke“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 29-ąją minutę, kai baudos aikštelėje šiek tiek laisvės gavęs Erlingas Haalandas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

BVB savo pranašumą padvigubino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ąją minutę, kai po grubios varžovų klaidos gautu šansu pasinaudojo Raphaelis Guerreiro.

Dortmundo ekipa vos prasidėjus antrajam kėliniui sudavė dar vieną smūgį varžovams – 48-ąją minutę įvarčius pasižymėjo Thorganas Hazardas.

Tašką šiame mače 63-ąją minutę padėjo antrąjį savo įvartį pelnęs R. Guerreiro.

BVB po šios pergalės tik tašku atsilieka nuo Miuncheno „Bayern“ ekipos, tačiau pastaroji yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse du svarbius taškus prarado „RB Leipzig“ ekipa, kuri namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Freiburg“.

Būtent svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 34-ąją minutę po kampinio pasžymėjo Manuelis Gulde.

„RB Leipzig“ rezultatą išlygino 77-ąją minutę, kuomet galva kamuolį į vartus nukreipė Yussufas Poulsenas.

„Augsburg“ 1:2 „Wolfsburg“

„Dusseldorf“ 0:0 „Paderborn“

„Hoffenheim“ 0:3 „Hertha“