Futbolo spektaklis Romoje: „Juventus“ 7 įvarčiu trileryje įveikė J. Mourinho auklėtinius © JumpStory nuotr.

Viename iš centrinių „Serie A“ turo mače futbolo žiūrovai galėjo išvysti tikrą futbolo spektaklį – Romos olimpiniame stadione „Juventus“ 4:3 palaužė „AS Roma“ ekipą.

Šias rungtynes Romos futbolininkai pradėjo tikrai neblogai – jau 11-ąją minutę tikslus buvo Tammy Abrahamas, kuris padėjo savo komandai įsiveržti į priekį. Visgi, neilgai trūkus 18-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Paulo Dybala su puikiu smūgiu.

Antrajame kėlinyje įvyko tikras šou. Henrikas Mkhitaryanas išvedė „AS Roma“ į priekį po rikošeto, o vėliau rezultatą Romos naudai padvigubino Lorenzo Pellegrini, fantastiškai realizuodamas baudos smūgį.

„Juventus“ ekipa po šių įvarčių atrodė šiek tiek nuleidus rankas, tačiau sugebėjo rungtynes netgi laimėti, įmušus tris įvarčius per 7 minutes. Iš pradžių skersą perdavimą smūgiu galva uždarė Manuelis Locatelli, po dviejų minučių rezultatą išlygino Dejanas Kulusevski.

O pergalę „senąjai senjorai“ 77-ąją minutę išplėšė krašto gynėjas Mattia de Sciglio, kuriam tai buvo vos antras įmuštas įvartis per karjerą.

Tačiau ir tai nebuvo viskas šiose rungtynėse, kadangi „Roma“ dar turėjo puikų šansą išplėšti lygiąsias. Matthjisas de Ligtas sužaidė ranka baudos aikštelėje, gavo antrą geltoną kortelę ir buvo paskirtas 11 m baudinys į „Juventus“ vartus.

Lorenzo Pellegrini stojo prie 11 m žymos, tačiau jo smūgį atlaikė Wojciechas Szczesny. Vėliau „Roma“ jau tinkamai nesugebėjo pagrąsinti svečių vartams, nors ir turėjo vieno žaidėjo pranašumą bent jau paskutines penkioliką minučių.

Po šios pergalės „Juventus“ priartėjo prie pirmojo ketverto, o „Roma“ po rungtynių turnyrinėje lentelėje nukrito net į aštuntąją vietą.