Futbolo spektaklis: permainingose rungtynėse „Tottenham“ netikėtai triumfavo „Man City“ tvirtovėje © JumpStory nuotr.

Centrinis 26-ojo turo „Premier“ lygos mačas futbolo sirgalių tikrai nenuvylė – „Tottenham“ iškovojo dar vieną dramatišką pergalę rezultatu 3:2, šįkart visiškai netikėtai, svečiuose prieš „Manchester City“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 4-ąją minutę. Gražiai nuo gynybos sužaidę „Tottenham“ futbolininkai išvedė Heung-min Soną į greitą ataką, kur šis ant lekštutės kamuolį padėjo komandos draugui Dejanui Kulusevski, o švedas nedelsdamas pasižymėjo.

Po įvarčio iniciatyvą visiškai į rankas perėmė „miestiečiai“ ir turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau pirmajame kėlinyje pelnė vos vieną įvartį – 33 minutę po svečių komandos vartininko Hugo Lloriso klaidos tikslus buvo Ilkay'us Gundoganas.

Antrajame kėlinyje vėl vyko panašus scenarijus: į priekį pirmieji įsiveržė „pentinai“ po tikslaus Harry Kane'o smūgio 59-ąją minutę.

Rungtynių gale jau atrodė, kad rezultatas bus 2:1 svečių naudai, tačiau nieko panašaus neatsitiko.

Per pridėtą rungtynių laiką rezultatą išlygino „Man City“ po tikslaus Riyado Mahrezo 11 m baudinio. Tačiau ir tai nebuvo viskas: 95+5 minutę „Tottenham“ ekipai svarbią pergalę išplėšė dar vienas H. Kane'o įvartis.

Po šio rezultato lenktynės dėl „Premier“ lygos titulo darosi vis įtemptesnės. Savaitės viduryje „Liverpool“ galės priartėti dar labiau prie lyderiaujančių „miestiečių“.

„Tottenham“, tuo tarpu, priartėjo prie savo varžovų, kovoje dėl vietos pirmajame ketverte.