F.Roma: "Monaco" turi daugiau šansų žengti į pusfinalį nei "Juventus"

Buvęs "Monaco" komandos vartininkas Flavio Roma mano, kad nepaisant to, jog Turino "Juventus" pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače iškovojo minimalią pergalę, "Monaco" turi daugiau šansų žengti į pusfinalį.

Karjerą baigęs italas Monako ekipoje yra rungtyniavęs apie 10 metų. Buvęs futbolininkas pripažįsta, kad "Juventus" yra labai stipri komanda, tačiau pabrėžia, jog "Bianconeri" net namuose turėjo sunkumų su "Monaco".

"Mano nuomone, šiame susitikime "Monaco" turi daugiau šansų", - teigė F.Roma. - Jie savo vertę jau parodė Turine. "Juventus" pavyko laimėti tik pasinaudojus Ricardo Carvalho klaida".

"Žinoma, "Juventus" yra labai stipri ir patyrusių žaidėjų turinti komanda. Reikėtų prisiminti, kad "Juventus" ekipos raktas į pergalę pirmajame susitikime buvo Gianluigi Buffonas, atrėmęs ne vieną pavojingą smūgį.

Iš tiesų, sunku prognozuoti rezultatą, nes šiose rungtynėse viską gali lemti viena ar dvi klaidos. Vis dėlto manau, kad "Monaco" turi 60 procentų tikimybės žengti į kitą etapą", - užbaigė F.Roma.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...