„Freiburg“ palaužė „Gladbach“ ir tęsia kovą dėl vietos Europos lygoje © „Reuters“ nuotr.

Penktadienio vakarą startavo 30-asis „Bundesliga“ turas, kurį pergale pradėjo „Freiburg“ ekipa, namuose minimaliu rezultatu 1:0 palaužusi „Monchengladbach“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje aikštėje aktyvesni buvo svečiai, kurie net pelnė įvartį, tačiau šis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

58-ąją minutę „Freiburg“ išsiveržė į priekį, kuomet sėkmingai pasinaudojo baudos smūgiu, po kurio pasižymėjo Nilsas Petersenas.

Vos po dešimties minučių „Gladbach“ situacija tapo nepavydėtina, kadangi po itin abejotino teisėjo sprendimo iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Alassane'as Plea.

Per likusį laiką svečiai rezultato išlyginti nesugebėjo ir „Freiburg“ į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

„Freiburg“ ir toliau išlaiko realus šansus pakovoti dėl šeštosios vietos, kuri atvertų kelią į Europos lygos turnyrą. „Gladbach“ po šio pralaimėjimo kiek susikomplikavo savo padėtį kovoje dėl vietos Čempionų lygoje.