"Freiburg" palaužė "Bayer", "Leipzig" nepasinaudojo galimybe priartėti prie "Bayern" (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 30-ojo turo rungtynės.

Pirmoje akistatoje susigrūmė "Freiburg" ir Lėverkuzeno "Bayer". Į Europos lygą besitaikantis "Freiburg" rungtynių pabaigoje rezultatu 2-1 palaužė svečius.

11-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau 60-ąją minutę "Bayer" nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą. Vis dėlto 88-ąją minutę svarbią pergalę šeimininkams išplėšė Pascalas Stenzelis.

"Freiburg" su 44 taškais užima šeštąją poziciją, o "Bayer" tenkinasi vos 12-ąja vieta.

Kitose rungtynėse Miuncheno "Bayern" lygiosiomis nepasinaudojo ir atsilikimą iki šešių taškų nesumažino "Leipzig" ekipa. Antroje vietoje esantys lygos naujokai rezultatu 1-1 išsiskyrė lygiosiomis su Gelzenkircheno "Schalke".

14-ąją minutę Timo Werneris išvedė "Leipzig" į priekį, tačiau "Schalke" antrojo kėlinio pradžioje po Klaaso-Jano Huntelaaro įvarčio išplėšė lygiąsias.

Iki pirmenybių pabaigos likus žaisti keturiems turams, "Leipzig" nuo "Bayern" turi 8 taškų atsilikimą.

"Freiburg" 2 - 1 "Bayer"
11' [1 - 0] N. Petersen
60' [1 - 1] K. Volland (11 m. baudinys)
88' [2 - 1] P. Stenzel

"Schalke" 1 - 1 "Leipzig"
14' [0 - 1] T. Werner
46' [1 - 1] K. Huntelaar