„Freiburg“ ir „Union“ atsidūrė Bundeslygos viršūnėje © AFP nuotr.

Sekmadienį Bundeslygoje buvo sužaistos dvi rungtynės ir įvyko pokyčiai turnyrinės lentelės viršūnėje.

Bent iki 7-ojo Bundeslygos turo viršūnėje atsidūrė Berlyno „Union“ futbolininkai, kurie išvykoje 1:0 palaužė „Koln“ komandą.

Pergalingas įvartis krito labai anksti, vos 3 minutę: į savus vartus įsimušė „Koln“ gynėjas Timo Hubersas. 10 minutę „Union“ turėjo šansą rezultatą padvigubinti, tačiau Jordanas Siebatcheu nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.

81-ąją minutę raudoną kortelę po antros geltonos prieš save išvydo „Koln“ gynėjas Luca Killianas ir dar labiau sumažino savo komandos šansus išplėšti vieną tašką.

Kitos rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis – „Freiburg“ namuose sužaidė 0:0 su Menchengladbacho „Borussia“ komanda.

Tačiau tiek „Freiburg“, tiek „Union“ kol kas užima pirmąsias vietas turnyrinėje lentelėje po 6 turų Bundeslygoje.