Frei už spjaudymą diskvalifikuotas trejoms rungtynėms © Eurofootball.lt
Šveicarijos rinktinės puolėjas Alexanderis Frei'us (%p00784) buvo nubaustas trijų rungtynių diskvalifikacija už incidentą per šių metų Europos čempionato Portugalijoje rungtynes su Anglijos rinktine, kuriose televizijos kameros užfiksavo jį spjaunant į anglą Steveną Gerrardą (%p02014).

Tik šiam incidentui iškilus į viešumą, Frei buvo nubaustas 15 dienų diskvalifikacija, kuri reiškė, kad jis būtų negalėjęs žaisti iki pat čempionato pabaigos, tačiau kadangi Šveicarija iš čempionato pasitraukė jau po grupės varžybų, UEFA Drausmės Komisija nusprendė pakeisti bausmę į trijų rungtynių diskvalifikaciją.

Kadangi Frei'us praleido paskutiniąsias grupės rungtynes su Prancūzija dėl pradinės 15 dienų diskvalifikacijos, dabar jis privalės praleisti tik dvi Šveicarijos rinktinės rungtynes.

Šveicarijos futbolo federacija pareiškė neketinanti apeliuoti tokio sprendimo ir tai reiškia, kad Frei'us neatstovaus savo šaliai kvalifikacinėse rungtynėse dėl vietos 2006 metų Pasaulio čempionate su Farerų salomis bei Airija, kurios vyks šių metų rugsėjo menesį.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...