Formoje esantis K. Benzema atvedė "Real" į Karaliaus taurės pusfinalį

Karaliaus taurėje ketvirtadienio vakarą paaiškėjo paskutinis pusfinalio dalyvis.

Dar kartą "Gironą" komandą įveikė ir kelialapį į kitą etapą iškovojo Madrido "Real" komanda. Karimo Benzema vedami "baltieji" išvykoje šventė pergalę rezultatu 3:1.

Pirmajame kėlinyje prancūzas įmušė abu savo įvarčius – iš pradžių puikiu smūgiu pasižymėjo po Dani Carvajalio perdavimo, o 43-ąją minutę tiksliai išpildė iš Vinicius Junioro perdavimą.

K. Benzema mėgaujasi dabartine sportine forma – tai buvo jau penktasis puolėjo įvartis per paskutines tris rungtynes.

71-ąją minutę varžovai pasiekė garbės įvartį, tačiau po penkių minučių dar vienu įvarčių atsakė Marcos Llorente, puikiu smūgiu pasižymėjęs iš maždaug 20 metrų.

Karaliaus taurės burtai bus ištraukti penktadienį. Pusfinalyje varžysis keturios komandos – "Real", "Barca", "Betis" ir "Valencia".

"Girona" 1 - 3 "Real Madrid"
(Pirmas mačas: 2-4, galutinis rezultatas: 3-7)
27' [0 - 1] K. Benzema
43' [0 - 2[ K. Benzema
71' [1 - 2] P. Porro
76' [1 - 3] M. Llorente