"Fiorentina" nusileido "Empoli", "Napoli" sutriuškino "Hellas", o "Lazio" - "Palermo" klubą (VIDEO)

Italijoje sužaisti  dar keturi "Serie A" susitikimai.

Anksčiausiai vykusioje akistatoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Florencijos "Fiorentina" futbolininkai, svečiuose nusileidę turnyrinės lentelės vidutiniokui "Empoli".

"Viola" šiek tiek ilgiau kontroliavo kamuolį bei atliko daugiau smūgių vartų link, bet atakas efektyviau užbaiginėję šeimininkai pasižymėjo dukart, kuomet Paulo Sousos auklėtiniams įvarčių pelnyti nepavyko.

"Empoli" į pergalę atvedė Manuelio Pucciarelli bei Piotro Zielinskio tikslūs smūgiai. "Fiorentina" po nesėkmės į ketvirtąją poziciją užleido Milano "Inter" komandą.

Be diskvalifikuoto Gonzalo Higuaino žaidęs "Napoli" parodė, jog gali mušti įvarčius ir be savo lyderio. Autsaiderį Veronos "Hellas" Pietų Italijos klubas įveikė rezultatu 3-0.

Į priekį jau 33-ąją minutę nugalėtojus išvedė Manolo Gabbiadini, o kėlinio pabaigoje baudos aikštelėje Jose Callejoną pargriovęs Samuelis Souprayenas buvo pašalintas iš aikštės.

Tuomet 11 metrų baudinį realizavo Lorenzo Insigne, o antrojoje rungtynių dalyje pergalę įtvirtino tas pats Callejonas.

Ši pergalė neleidžia toli į priekį pabėgti lyderiui Turino "Juventus" - šis pirmauja šešiais taškais.

Vėlai vakare vykusiame mače Romos "Lazio" išvykoje tokiu pat rezultatu sutriuškino "Palermo" vienuolikę.

Sostinės klubą į pergalę atvedė du įvarčius pirmojame kėlinyje pelnęs veteranas Miroslavas Klose, o pergalę galiausiai įtvirtino "Manchester United" vasarą medžiotas Felipe Andersonas.

"Empoli" 2 - 0 "Fiorentina"
[1-0] 41' Manuel Pucciarelli
[2-0] 88' Piotr Zielynski

"Napoli" 3 - 0 "Hellas"
[1-0] 33' Manolo Gabbiadini
45' Samuel Souprayen ("Hellas") pašalintas iš aikštės
[2-0] 45' Lorenzo Insigne (iš 11 metrų baudinio)

[2-1] 82' Luca Cigarini
90' Marten De Roon ("Atalanta") pašalintas iš aikštės

"Palermo" 0 - 3 "Lazio"
[0-1] 10' Miroslav Klose
[0-2] 15' Miroslav Klose
[0-3] 73' Felipe Anderson