"Fiorentina" Italijos taurėje palaužė "Sampdoria", "Milan" sutriuškino "Hellas" (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti dar du Italijos taurės aštuntfinalio susitikimai. Pirmajame jų vyko itin atkakli kova tarp Florencijos "Fiorentina" ir Genujos "Sampdoria".

Khouma Babacaras "Violą" čia išvedė į priekį jau antrąją minutę, tačiau iki pertraukos rezultatą išlyginti suspėjo Edgaras Barreto. Tuo tarpu antrasis kėlinys priklausė 11 metrų baudiniams.

Nuo šios žymos iš pradžių "Fiorentina" vėl į priekį išvedė Jordanas Veretout. Visgi, 77-ąją minutę teisę mušti baudinį gavo Gastonas Ramirezas, kuris rezultatą išlygino. Jei to būtų negana, pačioje susitikimo pabaigoje Veretout išplėšė "Violos" pergalę realizuodamas dar vieną baudinį.

Taigi, susitikimas baigėsi rezultatu 3-2.

Panašų žaidimą puolime pademonstravo ir "Milan" futbolininkai, tačiau jie gynėsi žymiai geriau ir savo vartus išlaikė sausus. Gennaro Gattuso auklėtiniai namuose 3-0 sutriuškino Veronos "Hellas".

Persvarą "rossoneri" komandai Suso suteikė jau pirmojo kėlinio viduryje, o jam šiek tiek įpusėjus pasižymėjo ir gynėjas Alessio Romagnoli.

Antrajame kėlinyje dvikovos baigtis jau buvo maždaug aiški ir jame paskutinę vinį dar sugebėjo įkalti Patrickas Cutrone. 

Rezultatai:

"Fiorentina" 3 - 2 "Sampdoria"

"Milan" 3 - 0 "Hellas"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10799456" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>