FIFA sumažino bausmę varžovui įkandusiam L.Suarezui

FIFA drausmės komitetas nusprendė, kad Urugvajaus rinktinės puolėjui Luisui Suarezui skirta bausmė buvo per didelė ir ją sumažino, rašo lrytas.lt.

Už įkandimą Italijos rinktinės gynėjui Giorgio Chiellini 27 metų puolėjas buvo nubaustas devynerių rungtynių diskvalifikacija. Taip pat keturis mėnesius jam buvo uždraustas užsiimti bet kokia, su futbolu susijusia veikla.

FIFA drausmės komiteto vadovas Claudio Sulseras pranešė, kad futbolininkui leista treniruotis. „Tokių žaidėjo teisių negalime suvaržyti. Tai būtų neproporcinga padarytai žalai“, - pirmadienį sakė jis.

Tai reiškia, kad jis galės ruoštis sezonui su „Liverpool“ klubu. L.Suarezui taip pat bus leista atlikti medicininį patikrinimą, jei pereis į kitą klubą. Skelbiama, kad urugvajiečiu aktyviai domisi „Barcelona“.

Drausmės komitetas taip pat pradėjo svarstyti Urugvajaus futbolo federacijos apeliaciją dėl devynerių rungtynių diskvalifikacijos. Dėl jos futbolininkas praleis dar aštuonis rinktinės mačus.

„Šiuo metu tai yra svarstoma. Apeliacija buvo užregistruota. Aš linkęs susilaikyti nuo komentarš“, - kalbėjo C.Sulseras.

Incidentas įvyko kai rungtynių su Italijos rinktine metu L.Suarezas įkando italui Giorgio Chiellini. Tuo metu urugvajietis iš teisėjų nesulaukė jokios nuobaudos, tačiau vėliau buvo diskvalifikuotas. Savo lyderio netekusi Urugvajaus rinktinė aštuntfinalyje pralaimėjo Kolumbijos komandai.

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos