FIFA pasaulio klubų taurėje – galimas "River Plate" ir Madrido "Real" susirėmimas

Po to, kai sekmadienį finišavo skandalais apipintas 2018 metų "Copa Libertadores" finalas, FIFA pasaulio klubų taurėje paaiškėjo du pirmieji pusfinalio dalyviai.

Šiame turnyre kasmet varžosi žemyno čempionai. Madrido "Real" šį trofėjų laimėjo paskutinius du metus, o šiais metais turės progą tai padaryti jau ketvirtą kartą savo klubo istorijoje.

Madrido "Real" žygis prasidės gruodžio 19 dieną. Abu Dabyje karališkasis klubas susigrums su "Kashima Antlers" – "Chivas Guadalajara" poros nugalėtoju.

Pietų Amerikos čempionais tapę "River Plate" futbolininkai žais kitame pusfinalyje. Jų gali laukti dvikova su "Esperance de Tunis" arba "Al-Ain" - "Wellington" pirmojo raundo poros nugalėtoju.

Realu, kad tiek "River Plate", tiek Madrido "Real" žengs į finalą ir aiškinsis santykius kovoje dėl trofėjaus. Simboliška, kad būtent "Santiago Bernabeu" stadione argentiniečiai ir iškovojo kelialapį į šį turnyrą.

Finalas bus žaidžiamas gruodžio 22 dieną.