FIFA į savo rankas perėmė Urugvajaus futbolo federacijos kontrolę

FIFA perima visišką Urugvajaus futbolo federacijos kontrolę - dėl problemų federacijos viduje FIFA sudarė savo specialiųjų komitetą, kuris iki vasario mėnesio kontroliuos šalies futbolą.

Urugvajuje šiuo metu yra futbolo krizė - federacijai jau vadovavęs Wilmaras Valdezas prieš mėnesį atsiėmė savo kandidatūrą, kai sulaukė pastabų iš FIFA, kad prezidento rinkimai neatitinka FIFA reglamento. FIFA suabejojo šios federacijos rinkimų skaidrumu.

Pats W. Valdezas turi rimtų problemų su šalies teisėsauga - dabar jau buvęs futbolo federacijos prezidentas įtariamas kyšininkavimu organizuojant apšvietimo ir kamerų įrengimo stadionuose konkursus.

Daugelis Urugvajaus rinktinės žaidėjų pasveikino šį FIFA žingsnį. Luisas Suarezas savo socialiniame tinkle rašė, kad "federacija turi žiūrėti į futbolo žmonių, o ne atskirų grupių interesus".

Urugvajus šią vasarą dalyvavo pasaulio čempionate ir iškrito ketvirtfinalyje susitikęs su tada dar būsimais turnyro nugalėtojais prancūzais.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="es" dir="ltr">Comunicado oficial de los jugadores de la selección Uruguay de fútbol. SIEMPRE JUNTOS POR NUESTRO FÚTBOL <a href="https://t.co/mIZdYBEos4">pic.twitter.com/mIZdYBEos4</a></p>&mdash; Luis Suarez (@LuisSuarez9) <a href="https://twitter.com/LuisSuarez9/status/1032357058711113728?ref_src=twsrc%5Etfw">August 22, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>