FIFA galutinį sprendimą dėl VAR naudojimo pasaulio čempionate priims kovo 16 dieną

FIFA būstinėje šiandien buvo surengta speciali spaudos konferencija, kurioje didžiausios futbolo bendruomenės vadovas Gianni Infantino kalbėjo apie VAR sistemos naudojimą 2018 metų pasaulio čempionate.

Rusijoje įvyksiantis 2018 metų pasaulio čempionatas startuos birželio 18-ąją dieną. Vis dar nėra aiškus vienas dalykas - ar pirmą kartą šio turnyro istorijoje bus naudojama VAR (Video Assistant Referee) sistema, ar visgi šios idėjos bus atsisakyta.

Priminsime, kad VAR sistema jau buvo išbandyta ne viename FIFA turnyre ir sulaukė ne pačio geriausio įvertinimo. Futbolo visuomenei labiausiai užkliūva ne šios sistemos klaidos, bet ilgas laukimas, kol bus priimtas sprendimas.

G. Infantino spaudos konferencijoje nurodė, kad galutinis sprendimas dėl VAR naudojimo planetos pirmenybėse bus priimtas kovo 16-ąją dieną. Pats FIFA vadovas pareiškė, kad šią sistemą vertina pozityviai, todėl labai realu, kad Rusijoje ji bus naudojama.

VAR veikė ir praėjusią vasarą FIFA Konfederacijų taurėje, kurioje triumfavo Vokietijos futbolininkai.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">FIFA President Gianni Infantino on the positive impact <a href="https://twitter.com/hashtag/VAR?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#VAR</a> can have on the game <a href="https://t.co/MvddO92jTU">pic.twitter.com/MvddO92jTU</a></p>&mdash; FIFA.com (@FIFAcom) <a href="https://twitter.com/FIFAcom/status/969929158720704513?ref_src=twsrc%5Etfw">March 3, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • ziedas

  reikia VAR

  • +10
 • ziedas

  reikia VAR

  • +10
 • ziedas

  reikia VAR

  • +10

Kitos naujienos