Anglija minimaliu pranašumu laimėjo prieš Kroatiją © imago images/Focus Images

Anglai savo kelionę Europos čempionate pradėjo pergale. Jie savo žiūrovų akivaizdoje „Wembley“ stadione 1:0 įveikė Kroatijos rinktinę.

Rungtynes geriau pradėjo Anglijos rinktinė, kuri 5-ą rungtynių minutę jau turėjo rimtą šansą. Philas Fodenas pataikė į virpstą ir jau tuomet galėjo išvesti anglus į priekį. Vėliau pavojingas buvo ir Kalvino Phillipso smūgis po kampinio, kai kamuolys atsidūrė už baudos aikštelės ir ten „Leeds United“ žaidėjas klastingu smūgiu bandė nuginkluoti Kroatijos vartininką, bet jis smūgį atrėmė. Vėliau žaidimas apsilygino ir itin pavojingų progų nebuvo.

Antro kėlinio pradžioje, 57-ąją minutę, po puikaus Kalvino Phillipso perdavimo, kuris supjaustė visą Kroatijos gynybą, įvartį įmušė Raheemas Sterlingas.

Dar vieną gerą progą anglai turėjo 74-ąją minutę, kai Raheemas Sterlingas gavo kamuolį priešais vartus, būdamas visiškai vienas, bet smūgiavo gerokai virš vartų.

Anglijos rinktinė visą mačą gana gerai gynėsi, neleido kroatams didesnių progų sukurti ir iškovojo pelnytus 3 taškus.