Favoritų pergalės Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos net devynios trečiojo "La Ligos" turo rungtynės. Pergales iškovojo pirmąsias keturias vietas užimančios komandos: "Sevilla", "Barcelona", "Valencia" ir Madrido "Real".

Europos ir Ispanijos čempionai "Barcelona" nesunkiai svečiuose 3-0 sutriuškino Santandero "Racing". Svečiai į priekį išsiveržė 18 rungtynių minutę, kai pasižymėjo kamerūnietis Samuelis Eto`o, nors iki tol "Racing" kėlė katalonams daug problemų.

"Barcelona" rezultatą padvigubinti ir ramią rungtynių baigtį užsitikrinti pavyko tik 84 minutę, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Ludovicas Giuly nuginklavo šeimininkų vartininką Tono. Būtent šis vartininkas tapo trečiojo įvarčio "kaltininku": už pražangą prieš Eidurą Gudjohnseną jis buvo pašalintas iš aikštės, o teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkkmingai realizavo Ronaldinho.

Kiek sunkiau sekėsi Karališkajam Madrido "Real", kuris namuose 2-0 įveikė San Sebastiano "Real Sociedad" ekipą. Šeimininkai į priekį išsiveržė antrojo kėlinio viduryje, kai pirmąjį savo įvartį Karališkojo klubo gretose įmušė ispanas Jose Antonio Reyesas.

Po keturių minučių iš aikštės buvo pašalintas "Real Sociedad" saugas Mikelis Aranburu ir "Real" užtvirtino pergalę pačioje rungtynių pabaigoje, kai kontratakos metu rezultatą padvigubino Davidas Beckhamas.

Ir toliau šimtaprocentinį startą tęsia "Valencia", namuose 2-0 įveikusi Madrido "Getafe" vienuolikę. Šeimininkus į priekį išvedė puikią formą demonstruojantis Fernando Morientesas, po Ispanijos rinktinės saugo Vicente perdavimo iš krašto pasižymėjęs galva. Nors "Getafe" sukūrė ne vieną progą išlyginti rezultatą, geriausias rungtynių žaidėjas Vicente antrojo kėlinio viduryje buvo pargriautas baudos aikštelėje ir sėkmingai realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį.

Kaip visada intriguojantis buvo Sevilijos derbis, kuriame pergalę 3-2 šventė ir toliau Ispanijos čempionate lyderiauja "Sevilla". Po du įvarčius abejoms komandoms pelnė Fredericas Kanoute ir "Betis" naujokas brazilas Rafaelis Sobisas, tačiau pergalingą įvartį rungtynių pabaigoje įmušė "Sevilla" saugas Renato.

Kitose sekmadienio rungtynėse savo pirmuosius taškus iškovojo Valensijos "Levante", Pamplonos "Osasuna" ir Barselonos "Espanyol".

Tuo tarpu gėdingą sutriuškinimą namuose net 1-4 patyrusių "Athletic Bilbao" sirgaliai pradėjo reikalauti klubo prezidento atsistatydinimo. Skambią pergalę šventusių "Atletico" gretose debiutinį įvartį įmušė vienas brangiausių Ispanijos vasaros pirkinių jaunoji Argentinos žvaigždė Sergio Aguero.

Statistika

Madrido "Real" 2 - 0 San Sebastiano "Real Sociedad"
69` [1 - 0] Jose Antonio Reyes
90` [2 - 0] David Beckham

73` iš aikštės pašalintas Mikel Aranburu ("Real Sociedad")

"Athletic Bilbao" 1 - 4 Madrido "Atletico"
17` [0 - 1] Maxi Rodriguez
37` [0 - 2] Martin Petrov
64` [0 - 3] Sergio Aguero
86` [1 - 3] Javi Martinez
90` [1 - 4] Luciano Galletti (11 m.)

Pamplonos "Osasuna" 2 - 0 Taragonos "Gimnastic"
1` [1 - 0] Pierre Webo
90` [2 - 0] Savo Milosevic

"Racing Santander" 0 - 3 "Barcelona"
18` [0 - 1] Samuel Eto`o
84` [0 - 2] Ludovic Giuly
90` [0 - 3] Ronaldinho (11 m.)

90` iš aikštės pašalintas Tono ("Racing Santander")

Barselonos "Espanyol" 2 - 1 Vigo "Celta"
49` [1 - 0] Moises Hurtado
52` [1 - 1] Fabian Canobbio
55` [2 - 1] Jonatas

"Zaragoza" 2 - 0 "Mallorca"
58` [1 - 0] Ewertho
79` [2 - 0] Sergio Garcia

37` iš aikštės pašalintas Fernando Varela ("Mallorca")

Huelvos "Recreativo" 0 - 1 Valensijos "Levante"
85` [0 - 1] Alexis

"Valencia" 2 - 0 Madrido "Getafe"
45` [1 - 0] Fernando Morientes
66` [2 - 0] Vicente (11 m.)

"Sevilla" 3 - 2 Sevilijos "Betis"
26` [1 - 0] Frederic Kanoute
40` [1 - 1] Rafael Sobis
52` [1 - 2] Rafael Sobis
58` [2 - 2] Frederic Kanoute
85` [3 - 2] Renato