Favoritų pergalės Bundesligoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse buvo sužaisti septyni 32-ojo turo susitikimai. Didesnių netikėtumų neužfiksuota - favoritai iškovojo pergales ir išlaikė intrigą kovoje dėl vietų Čempionų lygoje ir UEFA taurės turnyruose.

Bundesligos čempionų titulą jau užsitikrinęs Miuncheno "Bayern" klubas iškovojo dar vieną pergalę - jau dvidešimt antrąją šį sezoną. Šįkart "bavarai" svečiuose 2-4 palaužė "Mainz" klubą. Varžybos vyko atkakliai, bet per paskutines aštuonias mačo minutes R.Makaajus sužaidė puikiai, ir įmušęs du įvarčius palaidojo šeimininkų klubą. Iš viso šiame mače olandas įmušė tris įvarčius, vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo ir M.Ballackas.

Iš gilios duobės pagaliau pradėjo kapstytis "Schalke" klubas. Gelzenkircheno ekipa svečiuose 0-2 nugalėjo "Arminia" vienuolikę ir taip išsaugojo antrąją poziciją. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Lincolnas ir Ailtonas.

Sėkmingas turas buvo ir trečioje vietoje žengiančiam "Stuttgart" klubui. "Stuttgart" namuose, po įtemptos kovos, 1-0 palaužė svečius iš Hannoverio. Pergalingą įvartį iki susitikimo pabaigos likus žaisti dvi minutes pelnė K. Kuranyi.

Vilčių patekti į UEFA Čempionų lygą dar neprarado ir "Hertha" futbolininkai. Sostinės ekipa namuose 3-1 palaužė "Wolfsburg" klubą. Nuo trečiosios vietos, kuri suteikia teisę žaisti kvalifikacines varžybas dėl patekimo į Čempionų lygą, "Hertha" ekipą skiria tik du taškai.

Tuo tarpu ilgą laiką banguotai žaidęs "Bayer" klubas sezono pabaigoje, rodos, įgavo antrąjį kvėpavimą - per pastarąsias keturias varžybas Leverkuseno ekipa surinko dešimt taškų ir išsaugojo viltis kitą sezoną žaisti UEFA taurės varžybose. Šeštadienį "Bayer" klubas 3-0 įveikė "Hansa" ir pagal surinktus taškus pasivijo "Werder", tačiau pastaroji ekipa yra žaidusi vieneriomis varžybomis mažiau.

Šeštadienio varžybų rezultatai

"%c00008" 3 - 0 "%c00101"
27' [1 - 0] Dimitar Berbatov
58' [2 - 0] Andrej Voronin
88' [3 - 0] Dimitar Berbatov

"%c00105" 3 - 1 "%c00011"
17' [0 - 1] Martin Petrov
63' [1 - 1] Arne Friedrich
81' [2 - 1] Marcelinho
87' [3 - 1] Alexander Madlung

"%c00210" 0 - 2 "%c00015"
9' [0 - 1] Lincoln
90' [0 - 2] Ailton

"%c00027" 1 - 0 "%c00088"
88' [1 - 0] Kevin Kuranyi

"%c00013" 1 - 2 "%c00014"
24' [0 - 1] Stefan Blank
40' [0 - 2] Ferydoon Zandi
73' [1 - 2] Zlatan Bajramovic

"%c00208" 2 - 1 "%c00010"
21' [1 - 0] Markus Daun
85' [2 - 0] Marek Mintal
90' [2 - 1] Vratislav Lokvenc

"%c00209" 2 - 4 "%c00001"
17' [0 - 1] Roy Makaay
35' [1 - 1] Benjamin Auer
42' [1 - 2] Michael Ballack
59' [2 - 2] Michael Thurk
82' [2 - 3] Roy Makaay
89' [2 - 4] Roy Makaay