Favoritų laimėjimai "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį įvyko šešerios 14-ojo turo rungtynės, prieš kurių pradžią tylos minutėmis buvo pagerbtas penktadienį miręs futbolo legenda George`as Bestas. Pasibaigus mačams pergales šventė favoritai - tris taškus į savo sąskaitą įsirašė lygos lyderis "Chelsea", taip pat "Arsenal", "Liverpool", "Tottenham", nesėkmingą seriją nutraukusi "Aston Villa" ir autsaiderių dvikovą laimėjęs "Birmingham".

Trenerį šią savaitę atleidęs "Portsmouth" namuose priemė čempionate pirmaujančią Londono "Chelsea" ekipą ir turėjo pripažinti garsių varžovų pranašumą. Pirmąjį įvartį svečiams pelnė argentinietis H.Crespo, o antrąjį 11 metrų baudiniu pridėjo F.Lampardas, kuris tapo "Premier" lygos rekordininku - saugas nepraleido nei vieno susitikimo nuo 2001-ųjų rugsėjo ir žaidė 160-ąjį mačą iš eilės, pagal šį rodiklį aplenkdamas vartininko Davido Jameso pasiekimą.

Į antrą poziciją pakilo toliau namie galingai rungtyniaujantis Londono "Arsenal", įtikinama persvara nugalėjęs "Blackburn" ekipą. Įvarčius "kanonieriams" pelnė F.Fabregas, T.Henry ir R.van Persie. Tuo tarpu dar vienas sostinės klubas "Tottenham" išvykoje palaužė sezono staigmenos "Wigan" pasipriešinimą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo R.Keane`as ir E.Davidsas, o pralaimėjusiems mačo pabaigoje paguodos įvartį pelnė L.McCullochas.

Aukštyn po truputį toliau kyla "Liverpool" klubas,
po įnirtingos kovos Mančesteryje įveikęs vietos "Man City" ekipą. Vienintelį įvartį stipriu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų sužaidus kiek daugiau nei valandą įmušė norvegas J.A.Riise. Minimalią pergalę išvykoje pasiekė ir "Birmingham", nugalėjęs absoliutų autsaiderį "Sunderland" ir padidinęs prieš jį persvarą iki keturių taškų.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės buvo priverstas patirti sezono pradžioje labai sėkmingai rungtyniavęs "Charlton", kuris šį kartą Birmingeme nusileido "Aston Villa" komandai. Pergalingą įvartį šeimininkams, leidusi turnyrinėje lentelėje šoktelėti į keturioliktą poziciją, įmušė S.Davisas, pasinaudojęs po M.Barošo smūgio nuo skersinio atšokusiu kamuoliu.

Šeštadienio rezultatai

"%c00041" 3 - 0 "%c00056"
4` [1 - 0] Francesc Fabregas
45` [2 - 0] Thierry Henry
90` [3 - 0] Robin van Persie

"%c00049" 1 - 0 "%c00043"
69` [1 - 0] Steve Davis

"%c00054" 0 - 1 "%c00045"
61` [0 - 1] John Arne Riise

"%c00260" 0 - 1 "%c00048"
68` [0 - 1] Julian Gray

"%c00261 1 - 2 "%c00052"
8` [0 - 1] Robbie Keane
77` [0 - 2] Edgar Davids
88` [1 - 2] Lee McCulloch

"%c00057" 0 - 2 "%c00042"
27` [0 - 1] Hernan Crespo
67` [0 - 2] Frank Lampard (11m.)