Fantastiškas T. Šimkovičiaus įvartis išvedė "Žalgirį" į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare dėl kelialapio į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą Lichtenšteine kovojo Vilniaus "Žalgiris" su savo žiūrovų palaikoma "Vaduz".

Pirmąjį susitikimą žalgiriečiai namuose laimėjo rezultatu 1-0, todėl į aikštę žengė turėdami vieno įvarčio pranašumą. "Žalgiris" galėjo šioje dvikovoje net pralaimėti rezultatu 1-2 ar panašiu skirtumu.

Pirmasis kėlinys nieko gero nežadėjo, tačiau fantastiškas legionieriaus iš Austrijos įvartis nulėmė lygiąsias ir vilniečių patekimą į kitą etapą.

"Žalgiris" buvo nubaustas 34-ąją susitikimo minutę, kai leido pasižymėti varžovų saugui Jodeliui Dossou.

Visgi, antrajame kėlinyje Valdo Urbono auklėtiniai daugiau klaidų nebekartojo ir net sugebėjo išlyginti rezultatą - Tomašas Šimkovičius nuostabius smūgiu iš maždaug 20 metrų kamuolį nuo skersinio pasiuntė į vartų tinklą.

Per likusį laiką "Vaduz" stojo į lemiamą šturmą, tačiau jį žalgiriečiai sėkmingai atlaikė ir į Vilnių grįžta su geromis nuotaikomis.

Trečiajame Europos lygos etape Lietuvos futbolo gerbėjų greičiausiai lauks tikras saldainis - pagal visą logiką į Lietuvą turėtų atvykti Ispanijos gigantė "Sevilla".

Ši pirmoje dvikovoje "Upjest" ekipą sutriuškino rezultatu 4-0, todėl jokių realių galimybių prasibrauti toliau nėra.

"Vaduz" 1 - 1 "Žalgiris"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 1-2)
34' [1 - 0] J. Dossou
66' [1 - 1] T. Šimkovič

Startinės sudėtys:

"Žalgiris": Džiugas Bartkus, Rolandas Baravykas, Mamadou Mbodjis, Marko Tomičius, Donovanas Sljingardas, Slavko Blagojevičius, Saulius Mikoliūnas, Liviu Antalis, Jeremy Manzorro, Ogana, Tomašas Šimkovičius.

"Vaduz": Andreas Hirzelis, Mohamedas Coulibaly, Christopheris Drazanas, Maximilianas Goppelis, Marco Mathys, Philippas Muntwileris, Igoris Tadičius, Sadikas Vitija, Sandro Wieseris, Mario Bühleris, Jodelis Dossou.