Fantastiškas nuo suolo pakilusio N. Fagioli įvartis padovanojo „Juventus“ ekipai pergalę © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame „Serie A“ mače „Juventus“ turėjo vargo, tačiau išvykoje rezultatu 1:0 įveikė „Lecce“ futbolininkus.

„Juve“ visų rungtynių metu kontroliavo žaidimą ir savo oponentams neleido atlikti daug smūgių, tačiau patiems pavojingas progas regzti sekėsi sunkiai.

Pergalingą mačo įvartį svečiai pelnė 73 minutę. Vos minutę aikštėje vos keletą akimirkų aikštėje praleidęs Samuelis Ilingas perdavė kamuolį kitam po keitimo pasirodžiusiam jaunuoliui Nicolo Fagioli, kuris fantastišku šūviu nepaliko šansų oponentų vartininkui.

Rungtynių pabaigoje „Lecce“ turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Morteno Hjulmando smūgis skriejo į virpstą.

Po šio susitikimo „Juve“ rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo ketvirtos vietos šiuo metu skiria du taškai.