Fantastiškas J. Kimmicho šūvis iš toli išplėšė „Bayern“ lygiąsias prieš „Koln“ ekipą © AFP nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Koln“ ekipos futbolininkais.

„Koln“ futbolininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 4 minutę išsiveržė į priekį. Julianas Chabot nukreipė kamuolį galva link tolimojo virpsto, o ten atsiradęs Ellyesas Skhiri pasiuntė jį į vartus.

Likusioje mačo eigoje bavarai turėjo kontrolę ir kūrė daugybę pavojingų atakų, tačiau vienintėlę iš jų jiems pavyko išnaudoti tik 90 minutę. Joshua Kimmichas „lyg iš patrankos“ tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:1.

Po šių rungtynių „Bayern“ vis dar stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau juos nuo laipteliu žemiau esančių „Leipzig“ futbolininkų dabar skiria keturi taškai.

„Hertha Berlin“ 0:5 „Wolfsburg“

„Hoffenheim“ 2:2 „Stuttgart“